Živě WTA Indian Wells program , výsledky

V Indian Wells byl rozlosován první letošní turnaj WTA Premier Mandatory. Titul bude obhajovat Japonka Naomi Ósakaová,

Indian Wells Tennis Garden je tenisový areál v jihokalifornském městě Indian Wells, ležícím v pouštním údolí Coachella Valley, blízko Palm Springs. Komplex byl dokončen v březnu 2000 a stal se dějištěm profesionálního turnaje mužů a žen Indian Wells Masters. Obsahuje 29 otevřených tenisových dvorců s tvrdým povrchem Plexipave, z nichž je 23 opatřeno umělým osvětlením.

Centrální kurt, Stadium 1, má kapacitu šestnáct tisíc návštěvníků. Po newyorském Arthur Ashe Stadium představuje druhý největší stadion světa, určený výhradně k tenisovým účelům. Druhý dvorec, Stadium 2, vznikl při rekonstrukci areálu dokončené v březnu 2014, a do svých ochozů pojme osm tisíc diváků.

WTA tenis Indian Wells 2019 – program a výsledky

Titul bude obhajovat Japonka Naomi Ósakaová. Petra Kvitová a  Karolína Plíšková maí první kolo volno . Markéta Vondroušová se v prvním kole střetne s Němkou Laurou Siegemundovou, Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová čekají na jednu z úspěšných kvalifikantek.

Kompletní los zde

 

WTA Indian Wells: tenisové výsledky

Tenisové live výsledky – tenis livescore. Výsledky turnajů live, průběžné livescore i konečné výsledky pro Indian Wells 2019

Tenisové výsledky zde

ATP tenis Indian Wells 2019 – program a výsledky