Živě Česko vs Kanada (Ms v hokeji )

Živě Česko vs Kanada

Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2019

25. 5. 2019 Česko vs Česko vs Kanada (19:15) ŽIVĚ

Kompletní program české reprezentace na MS v hokeji 2019

Program play off mistrovství světa 2019

Sobota 25. května:

25.05. 15:15 Rusko – Finsko semifinále
25.05. 19:15 Kanada – Česko semifinále

Neděle 26. května:
15:45 utkání o třetí místo (Bratislava)
20:15 finále (Bratislava)

MS v hokeji 2019

Mistrovství světa v hokeji 2019 bude opět velmi sledovanou událostí, jelikož umožní, aby si své síly poměřili nejlepší týmy na zemi. I proto je tato sportovní událost označována hokejovým svátkem. Kromě toho, že budou MS v hokeji sledovat skalní příznivci hokeje, kteří si nenechají ujít ani jeden jediný zápas, nesmíme zapomínat na to, že sledování utkání si nenechá ujít ani početné množství širší veřejnosti. Toho však nemusí sledovat nutně jenom na televizních obrazovkách. Pokud se ke klasické televizi nedostanete, není třeba zoufat. Nabízíme vám možnost online sledování, a to všech zápasů.

U NÁS MŮŽETE SLEDOVAT MS V HOKEJI ONLINE

Pokud se nedostanete ke klasické televizi, rozhodně není důvod zoufat. Z jakého důvodu? Je to proto, že u nás můžete sledovat MS online. Tedy prostřednictvím internetu, s jistotou toho, že na vás bude čekat jak dobrá kvalita obrazu, tak i to, že vám neunikne ani jeden jediný zápas. Nejenom, že budete moci sledovat všechny základní skupiny, ale budete moci sledovat i všechna následující utkání, jako je čtvrtfinále, semifinále, ale i bojů o třetí místo, nebo také finále. A to bez ohledu na to, zda se ho bude účastnit náš tým, nebo nikoliv.

KDE SLEDOVAT MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI

Nemusíte se obávat toho, že by sledování jednotlivých utkání bylo jakkoliv složité. Jediné, co k tomu, abyste mohli sledovat, potřebujete, je připojení k internetu. Pokud ho máte, už vám stačí třeba jenom klasický počítač nebo notebook, stejně jako můžete využívat například také tablet, stejně jako není problém využívat i chytrý mobilní telefon. Čím vás ale náš online hokejový přenos také nadchne .Pokud jste hokejovým fanouškem, nic vám neuteče.

Sledujte živě Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 online live stream čt 4 sport ze zahraničí zdarma na webu zivelive.cz