Vondroušová Tenis živě

Zde můžete sledovat tenisové utkání Tenis živě

Markéta Vondroušová

Vondroušová Tenis živě Tenis živě

Markéta Vondroušová je česká levoruká tenistka a bývalá juniorská světová jednička, kterou byla do US Open 2015. Ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála jeden singlový turnaj, když triumfovala na Ladies Open Biel Bienne 2017. V rámci okruhu ITF získala sedm titulů ve dvouhře a čtyři ve čtyřhře.Od roku 2011 hraje za tenisový oddíl I. ČLTK Praha.

Na žebříčku WTA byla ve dvouhře nejvýše klasifikována v květnu 2019 na 38. místě a ve čtyřhře pak v březnu téhož roku na 97. místě. Trénují ji Jan Hernych a Jiří Hřebec.[5][6] Dříve tuto roli plnili také Dušan Karol a do léta 2017 Zdeněk Kubík.[1][7] Na juniorském kombinovaném žebříčku ITF se 25. května 2015 stala světovou jedničkou.

V nejvyšší grandslamové kategorii se nejdále probojovala v červnu 2019 do finále dvojhry French Open, ve kterém se utká s Austalankou Ashleigh Bartyovou.
V českém fedcupovém týmu debutovala v roce 2017 semifinálem světové skupiny proti Spojeným státům, v němž podlehla Coco Vandewegheové a porazila Lauren Davisovou. Američanky zvítězily 3:2 na zápasy. Do roku 2019 v soutěži nastoupila ke dvěma mezistátním utkáním s bilancí 3–1 ve dvouhře a 0–0 ve čtyřhře.

V roce 2019 dosáhla v dosavadní kariéře dvou nejlepších úspěchů. Nejprve se v lednu 2019 po boku Barbory Strýcové probojovala ve čtyřhře do semifinále grandslamového turnaje Australian Open. V ní obě české tenistky podlehly australsko-čínskému páru Samantha Stosurová, Čang Šuaj 2:1 na sety. Obrovského úspěchu však dosáhla v červnu 2019, kdy se ve dvojhře probojovala do finále grandslamového turnaje French Open.

Vondroušová Tenis živě živě tenisové přenosy zde

Vondroušová Tenis živě živě tenisové přenosy zde zdroj 2

Vondroušová Tenis živě výsledky , program zápasů

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.