Živé vysílání – O2 TV Sport

Živé vysílání – O2 TV Sport

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

O2 TV Sport sledujte Ligu mistrů

O2 TV Fotbal je český sportovní televizní kanál specializující se na fotbalové zápasy. Kanál vysílá v základní nabídce IPTV operátora O2 TV, ve které je dostupný ve standardním i vysokém rozlišení. Ve vysílání se objevují fotbalové zápasy 1,ligy a Ligy mistrů. Do konce roku 2016 byla vysílána také Premier League. Vedle přímých přenosů stanice vysílá magazíny fotbalových velkoklubů. Vysílání začíná v 9:00 a je ukončeno Sportovním infoservisem v jednu hodinu ráno. Provozovatelem kanálu je společnost O2 TV s.r.o.

O2 TV FREE
je český, částečně placený sportovní televizní kanál vysílající v terestrické síti multiplexu 4. Televizní program vysílá totožný obsah jako stanice O2 TV Sport s výjimkou přímých přenosů, které vysílá v malém okně v levé horní části obrazovky a se zvukem a větším obrazem televizního kanálu O2 info. Placený obsah, jedná se zejména o přímé přenosy, je vysílán nelineárně ve vysokém rozlišení prostřednictvím HbbTV aplikace. Pro sledování je požadováno uhrazení poplatku za přístup k programu a dalším funkcím na 24 hodin prostřednictvím Premium SMS. Vysílání začíná v 9.00 hodin a končí v 1.00 hodinu ráno. Ve zbývajícím čase je vysílána promo smyčka O2 info. Provozovatelem kanálu je společnost O2 TV s.r.o..

HBBtv aplikace umožňuje divákům přístup k HD verzi programu O2 TV Sport a k funkcím, na které jsou zákazníci O2 TV zvyklí. Jde o přístup k videoarchívu pořadů Oktagon, Tak určitě a Tiki-taka, které mají možnost sledovat bezplatně. Dále se jedná o funkce zpětného zhlédnutí, díky které mohou zhlédnout vysílání O2 TV Sport až 50 hodin zpětně, přeskakovat části vysílání, nebo si zastavit obraz. Funkce, která není divákovi nabídnuta, je například multidimenze. Divák tak nemůže měnit úhly pohledu kamer, volit mezi různými, souběžně vysílanými, zápasy a nemůže volit mezi standardním a fanouškovským komentářem.

O2 TV Tenis
je český sportovní televizní kanál specializující se na tenisové zápasy. Kanál vysílá v základní nabídce IPTV operátora O2 TV, ve které je dostupný ve standardním i vysokém rozlišení. Vysílání začíná v 9:00 a je ukončeno Sportovním infoservisem ve tři hodinu ráno. Provozovatelem kanálu je společnost O2 TV s.r.o..