Real Madrid TV Live

Sledujete online Real Madrid TV Live

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Real Madrid TV je digitální televizní kanál ze Španělska a nabízí Realům fanoušky exkluzivní rozhovory s hráči a zaměstnanci, plné zápasy, včetně všech zápasů La Liga.
Kanál se nachází ve středisku Ciudad Real Madrid ve Valdebebách, ve středisku vzdělávání v Realu Madrid a je k dispozici ve španělštině a angličtině.

Real Madrid CF (Real Madrid Club de Fútbol) je španělský fotbalový klub, hrající nejvyšší španělskou soutěž s názvem Primera división. Největšími rivaly Realu Madrid jsou Atlético Madrid a FC Barcelona. Kromě fotbalu má klub také sekce pro basketbal, tenis, stolní tenis a vodní pólo. Má přezdívku „bílý balet“.

Klub byl založen v roce 1902, ale právo nosit titul Real (královský) mu bylo uděleno až v roce 1920 králem Alfonsem XIII. Klub hraje na stadionu Santiago Bernabéu v Madridu, který byl postaven v roce 1947. Klubovou historii zdobí mnoho titulů. Real vyhrál dvanáctkrát Ligu mistrů UEFA (dříve Pohár mistrů evropských zemí), tedy vícekrát než kterýkoliv jiný fotbalový klub v celé Evropě. 18. prosince 2000 zvolila FIFA Real Madrid za nejlepší fotbalový klub 20. století.