Nova Sport živé vysílaní

Nova Sport živé vysílaní

čt 4 sport online, čt 4 sport živě, čt 4 online, čt live, čt program, čt online, vysílání tv zdarma

Sledujte: Čt 4 sport zdarma Zdarma Nabízíme: Fotbal, Hokej, Basket a Další živé Sporty Živé Sporty zdarma Live Online Živě vysílání Čt 4 zdarma Live Online Živě

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Nova Sport 1 je český sportovní kanál. Do začátku října roku 2008 tento program vysílal pod názvem Galaxie Sport.

Na kanálu jsou vysílána utkání NHL, WWE , ATP, MotoGP, Evropské ligy UEFA a další sportovní události.
Nova Sport 2 je nový český sportovní kanál vysílájící od 5. září 2015.

NOVA Sport 2 nabízí divákům nejlepší basketbalovou ligu NBA , evropskou ligu UEFA, šipkařské turnaje, zahraniční ragbyovou ligu a velká pozornost je věnována nejlepší lize bojovníků světa Ultimate Fighting Championship (UFC), která je nejrychleji rostoucím sportovním odvětvím v USA.

Na novém programu NOVA Sport 2 se mohou diváci těšit na zcela unikátní obsah, který se doteď na území Česka a Slovenska v takové šíři nevysílal. „Na nové stanici NOVA Sport 2 představíme veřejnosti nové atraktivní sporty a budeme ve větší míře využívat práva na vysílání prestižních sportovních akcí. Pro sportovní nadšence připravíme dvojnásobné množství hodin nabitých sportem s důrazem na velké množství přímých přenosů,“ říká Christoph Mainusch, generální ředitel skupiny Nova.

Poté, co se naše veřejnoprávní televize rozhodla pro spuštění ryze sportovního kanálu, se k tomuto kroku uchýlila také nejsledovanější komerční televize, a tak vznikl kanál Nova Sport. Jak už napovídá sám jeho název, je určený přímo pro všechny milovníky sportu. A ten nabídne jak v pří mých přenosech, tak samozřejmě také ze záznamů. Milovníci sportovních aktivit se tak mohou těšit nejenom na nejznámější sporty a ligy z hokejových nebo fotbalových stadionů, ale vše doplňuje i golf, motosport, bojové sporty a mnoho dalšího.

Kromě standardních přenosů, které odpovídají sezonám samotných sportů, nabídne nova i různé mimořádné přenosy, které se týkají zajímavých a významných sportovních událostí vysílaných na Nova Sport online. To vše samozřejmě nejenom z tuzemska, ale samozřejmostí jsou i zahraniční přenosy těch nejprestižnějších zápasů. A nyní nemusí dané sportovní utkání utéct ani vám, jelikož vám vysílání tohoto televizního kanálu nabídneme také u nás.