Tokio 2021 online

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Letní olympijské hry 2021, oficiálně Hry XXXII. olympiády, se budou konat v japonském Tokiu. Slavnostní zahájení proběhne 24. července 2021, závěrečný ceremoniál se pak uskuteční 9. srpna 2021.

Letní olympijské hry 2021 disciplíny

Na olympijských hrách v Tokiu 2021 proběhnou soutěže ve 38 sportovních odvětvích. Novými sporty v programu olympijských her se staly karate, skateboarding, sportovní lezení, surfing a po 8 letech se vrátily do programu baseball a softball.

  • Jachting
  • Jezdectví
  • Judo
  • Kanoistika
  • Karate
  • Lukostřelba
  • Moderní pětiboj
  • Plavání
  • Plážový volejbal
  • Pozemní hokej
  • Ragby
  • Skateboarding
  • Softball
  • Skoky do vody
  • Stolní tenis
  • Sportovní lezení
  • Sportovní střelba
  • Surfing
  • Synchronizované plavání
  • Šerm
  • Taekwondo
  • Tenis
  • Triatlon
  • Veslování
  • Vodní pólo
  • Volejbal
  • Vzpírání
  • Zápas

LOH 2021 Tokio program

Plán olympijských her v Tokiu do roku 2021

Aquatics
Plavání: 25.července (sobota) – 2 srpna (neděle)
Skoky do vody: 26.července (neděle) – 29. července (středa) 31. července (pátek) – 8 srpen (sobota)
Umělecký Plavání: 3 srpna (pondělí) – 5.srpna (Středa), 7. srpna (pátek) – 8. srpna (sobota)
Vodní pólo: 25. července (sobota) – 9. srpna (neděle)
Maraton Koupání: 5. srpna (středa) – 6. srpna (čtvrtek)

Lukostřelba
24. července (pátek) – 1. srpna (sobota)

Atletická dráha 

Marathon: 31. července (pátek) – 9. srpna (neděle)
Dostihová dráha: 31. července (pátek), 7. srpna (pátek) – 8. srpna (sobota)

Badminton
25. července (sobota) – 3. srpna (pondělí)

Baseball / Softball
Baseball: 29. července (středa) – 6. srpna (čtvrtek), 8. srpna (sobota)
Softball: 22. července (středa) – 23. července (úterý), 25. července (sobota) – 28. července (úterý)

Basketbal
3 × 3 Basketbal: 25. července (sobota) – 29. července (středa)
Basketbal: 26. července (neděle) – 9. srpna (neděle)

Box 
25. července (sobota) – 2. srpna (neděle), 4. srpna (úterý) – 9. srpna (neděle)

Kanoe
Slalom: 26. července (neděle) – 31. července (pátek)
Sprint: 3. srpna (pondělí) – 8. srpna (sobota)

Cyklistika
BMX Freestyle: 1. srpna (sobota) – 2. srpna (neděle)
BMX Racing: 30. července (čtvrtek) – 31. července (pátek)
Horské kolo: 27. července (pondělí) – 28. července (úterý)
Cesta: 25. července (sobota) – 26. července (neděle), 29. července (středa)
Trať: 3. srpna (pondělí) – 9. srpna (neděle)

Jezdecká
drezura: 25. července (sobota) – 26. července (neděle), 28. července (úterý) – 29. července (středa)
Event: 31. července (pátek) – 3. srpna (pondělí)
Jumping: 4. srpna (úterý) 5. srpna (středa) ), 7. srpna (pátek) – 8. srpna (sobota)

Šerm
25. července (sobota) – 2. srpna (neděle)

Fotbal
22. července (středa) – 23. července (čtvrtek), 25. července (sobota) – 26. července (neděle), 28. července (úterý) – 29. července (středa), 31. července (pátek) – 1. srpna (sobota), srpen 3 (pondělí) – 4. srpna (úterý), 6. srpna (čtvrtek) – 8. srpna (sobota)

Golf
30. července (čtvrtek) – 2. srpna (neděle), 5. srpna (středa) – 8. srpna (sobota)

Gymnastika
umělec: 25. července (sobota) – 30. července (čtvrtek), 2. srpna (neděle) – 4. srpna (úterý)
Rytmické: 7. srpna (pátek) – 9. srpna (neděle)
Trampolína: 31. července (pátek) – 1. srpna ( Sobota)

Házená
25. července (sobota) – 9. srpna (neděle)

Podzemní Hokej
25. července (sobota) – 7. srpna (pátek)

Judo
25. července (sobota) – 1. srpna (sobota)

Karate
Kata, Kumite: 6. srpna (čtvrtek) – 8. srpna (sobota)

Moderní Pentathlon
6. srpna (čtvrtek) – 8. srpna (sobota)

Veslování
24. července (pátek) – 31. července (pátek)

Rugby
27. července (pondělí) – 1. srpna (sobota)

Plavba
26. července (neděle) – 5. srpna (středa)

Střelbě
Puška a pistole: 25 července (sobota) – 26. července (neděle) 28. července (úterý) 30. července (čtvrtek) – 3 srpna (pondělí)
Shotgun: 26.července (neděle) – 27. července (pondělí) dne 29. července (Středa) – 30. července (čtvrtek), 1. srpna (sobota)

Park pro skateboarding 

5. srpna (středa) – 6. srpna (čtvrtek)
Ulice: 26. července (neděle) – 27. července (pondělí)

Sportovní lezení
4. srpna (úterý) – 7. srpna (pátek)

Surf
26. července (neděle) – 2. srpna (neděle)

Stolní tenis
25. července (sobota) – 31. července (pátek), 2. srpna (neděle) – 7. srpna (pátek)

Taekwondo
25. července (sobota) – 28. července (úterý)

Tenis
25. července (sobota) – 2. srpna (neděle)

Triathlon
27. července (pondělí) – 28. července (úterý), 1. srpna (sobota)

Plážový volejbal: 25. července (sobota) – 8. srpna (sobota)
Volejbal: 25. července (sobota) – 9. srpna (neděle)

Vzpírání
25. července (sobota) – 29. července (středa), 1. srpna (sobota) – 5. srpna (středa)

Zápas
Freestyle, Greco-Roman: 2. srpna (neděle) – 8. srpna (sobota)

Kde sledovat LOH 2020 v Tokiu živě v TV?

Letní olympijské hry 2020 budou přenášet veřejnoprávní ČT SPORT a Eurosport

LOH 2020 Tokio: Češi  program

Olympijská sportoviště

Památková zóna
Olympijský stadión v Tokiu: slavnostní zahájení a zakončení LOH 2020, atletika, fotbal
Kokuricu Jojogi kjógidžó: házená
Tokyo Metropolitan Gymnasium: stolní tenis
Nippon Budókan: judo, karate
Tokyo International Forum: vzpírání, sportovní lezení
Zahrady císařského paláce: atletika/maraton, chůze
Ryōgoku Kokugikan: box

Tokijský záliv
Kasai Rinkai Park: kanoistika/slalom
Oi Seaside Park: pozemní hokej
Olympijské plavecké centrum v Tokii: plavání, skoky do vody, synchronizované plavání
Tokyo Tatsumi International Swimming Center: vodní pólo
Dream Island Archery Field: lukostřelba, skateboarding
Ariake Arena: volejbal
Olympic BMX Course: cyklistika/BMX
Olympic Gymnastic Centre: sportovní gymnastika, moderní gymnastika, skoky na trampolíně
Ariake Coliseum: tenis
Odaiba Marine Park: triatlon, plavání/maratón
Shiokaze Park: plážový volejbal
Sea Forest Cross–Country Course: jezdectví
Sea Forest Waterway: veslování, rychlostní kanoistika

Jiná dějiště
Asaka Shooting Range: střelba
Musashino Forest Sports Plaza: moderní pětiboj/šerm, badminton
Ajinomoto Stadium: moderní pětiboj/plavání, šerm, běh, střelba, fotbal, ragby
Kasumigaseki Country Club: golf
Saitama Super Arena: basketbal
Enoshima: jachting, surfing
Makuhari Messe: šerm, taekwondo
Baji Koen: jezdectví/drezura, parkurové skákání
Izu Velodrome: cyklistika/časovka
Japan Cycle Sports Center: cyklistika/horská kola
Yokohama Stadium: baseball, softball

Fotbalové stadiony
Olympijský stadión v Tokiu: fotbal
Ajinomoto Stadium: fotbal
Nissan Stadium: fotbal
Saitama Stadium 2002: fotbal
Sapporo Dome: fotbal
Miyagi Stadium: fotbal

Leave your vote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.