Tipsport extraliga online 2021/2022

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Tipsport extraliga 2020 – 2021 online

Extraliga ledního hokeje je nejvyšší soutěž v ledním hokeji, která je pořádána na území České republiky. Tato soutěž vznikla v sezoně 1993/94 jako nástupce Československé hokejové ligy. Od základní části sezóny 2010/11 nesla soutěž název Tipsport Extraliga.

Základní část se hraje od září do února, kdy se všechny týmy utkají každý s každým celkem čtyřikrát (celkem 52 kol). Poté následuje rozšířené play-off. Nejprve se hraje předkolo play-off, ve kterém se utkají sedmý s desátým a osmý s devátým umístěným klubem v tabulce po základní části. Hraje se na 3 vítězné zápasy. Poté následuje klasické play-off, kdy hraje první s hůře umístěným vítězem předkola, druhý s lépe umístěným vítězem předkola, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

V letošním ročníku se můžete těšit na tyto týmy: HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň, HC VERVA Litvínov , HC Kometa Brno,BK Mladá Boleslav ,HC Dynamo Pardubice,Mountfield HK , Bílí Tygři Liberec, HC VÍTKOVICE RIDERA , HC Olomouc,HC Oceláři Třinec ,Motor České Budějovice , HC Energie Karlovy Vary a PSG Berani Zlín

 

Sledujte Tipsport extraliga živě

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

Extraliga tabulka 2020/2021 zde

Tipsport extraliga 2020/2021 Program

🏒Tipsport Extraliga program kompletní zde🏒

 

Kde sledovat Tipsport extraligu online na internetu?

Hokejovou Extraligu můžete sledovat  jak na internetu tak  v televizním vysílání . Práva na Tipsport extraligu vlastní  O2 TV, České televize a možnost sledovat streamy  na internetu  Hokejka TV a Tipsport tv zde .

Tipsport extraliga❱  | O2 TV | Čt Sport | Hokejka Tv | Extraliga živě |

Tipsport ELH – formát soutěže

Formát  soutěže :  Základní část , která se hraje od září má  52 kol, ve kterých se každý tým setká s každým dohromady čtyřikrát. 

Po základní části následuje předkolo  play-off, kde si své síly změří sedmý až desátý tým z tabulky.  Celkově se v této části  play-off hraje na tři vítězné zápasy.

Po předkole  vyřazovací části přichází klasická play – off, kde se týmy rozdělují podle postavení v tabulce základní části a podle postavení v tabulce rozšířené play off. Vítěz základní části tak hraje s týmem, který se nejhůře umístil v předkole play-off. Vítězné týmy následně postupují do semifinále a  do finále.

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P