Tenisový Turnaj mistrů 2019 Londýn online

Turnaj mistrů, oficiálně ATP Finals a sponzorským názvem Nitto ATP Finals, představuje závěrečný tenisový turnaj mužské profesionální sezóny pro osm nejvýše postavených mužů ve dvouhře a osm nejlepších párů ve čtyřhře na žebříčku ATP (Emirates ATP Rankings), pokud se podle pravidel účastníci nekvalifikovali jiným způsobem. Událost, kterou organizuje Asociace tenisových profesionálů (ATP), patří jako jediná po grandslamu do druhé nejvyšší kategorie ATP World Tour Finals.

Závěrečný šampionát se odehrává v listopadovém termínu. V letech 2009–2020 je místem konání britská metropole Londýn, konkrétně pak multifunkční O2 Arena, v níž byl instalován dvorec s tvrdým povrchem .

 

Tenisový Turnaj mistrů 2019 Londýn:  program, výsledky

 

Turnaj mistrů 2019  online, živé přenosy

Kde sledovat Turnaj mistrů tenis 2019 v Londýně živě a online .Živé přenosy u sázkových kanceláří Tipsport, Fortuna

🎾Tenisové výsledky  🎾 Tenis Program dnes  🎾 Tenis živě

Soutěže dvouhry se účastní osm tenistů, z nichž každý odehraje tři vzájemné zápasy v jedné ze dvou čtyřčlenných základních skupin A a B. První dva tenisté z každé skupiny postupují do semifinále, které je hráno vyřazovacím systémem pavouka. První ze skupiny A se utkává s druhým ze skupiny B a naopak. Vítězové semifinále pak postupují do finále. Soutěž čtyřhry kopíruje formát dvouhry. Za každé vítězné utkání v základní skupině obdrží singlista či deblista 200 bodů, neporažený šampión pak celkem 1 500 bodů.

Ženským tenis protějškem závěrečné události sezóny je Turnaj mistryň – WTA Finals.

 

Tenisový Turnaj mistrů v Londýně  2018

Dvouhra – finále:

A. Zverev (3-Něm.) – Djokovič (1-Srb.) 6:4, 6:3.

Čtyřhra – finále:

M. Bryan, Sock (5-USA) – Herbert, Mahut (8-Fr.) 5:7, 6:1, 13:11.

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.