Los Ligy Mistrů online

Kde sledovat losování Ligu Mistrů živě?

Fotbalová Liga mistrů UEFA bude v sezónách  2019/2020 a 2020/2021 dostupná z českých platforem pouze u společnosti O2 v rámci internetové televize O2 TV. Provozovatel drží práva pro všechny schůzky a to nejen pro území České republiky ale i Slovenska. Los Ligy mistrů můžete sledovat také na officiální webu Ligy Mistrů.

Aktuální program Ligy Mistrů zde 

Liga mistrů  UEFA livestream

Alexander Ceferino, předseda evropského fotbalového řídícího orgánu UEFA potvrdil, že chystá spuštění vlastní streamingové služby. UEFA by měla v nadcházejících šesti měsících spustí vlastní OTT platformu, která se pracovně jmenuje UEFA TV.

OTT platforma by měla být dostupná i mimo Evropu a Severní Ameriku, přičemž klubový turnaj Liga mistrů UEFA pravděpodobně nebude na platformě k dispozici až do roku 2021 s ohledem na stávající smlouvy podepsané s vysílacími organizacemi.

 

Liga mistrů  ❱ Off. web LM | Facebook | Twitter | Instagram | Youtube | O2 tv

Los Osmifinále Ligy mistrů

Borussia Dortmund – PSG
Real Madrid – Manchester City
Atalanta – Valencia
Atlético Madrid – Liverpool
Chelsea – Bayern Mnichov
Lyon – Juventus
Tottenham – Lipsko
Neapol – Barcelona

 

Základní skupiny Ligy mistrů 2019/2020

Skupina A:
Paris St. Germain (FRA)
Real Madrid (ESP)
Club Bruggy (BEL)
Galatasaray (TUR)

Skupina B:
Bayern Mnichov (GER)
Tottenham Hotspur (ENG)
Olympiakos Pireus (GRE)
CZ Bělehrad (SRB)

Skupina C:
Manchester City (ENG)
Šachťar Doněck (UKR)
Dinamo Záhřeb (CRO)
Atalanta Bergamo (ITA)

Skupina D:
Juventus Turín (ITA)
Atlético Madrid (ESP)
Bayer Leverkusen (GER)
Lokomotiv Moskva (RUS)

Skupina E:
Liverpool FC (ENG)
Neapol SSC (ITA)
Salzburg (AUT)
Genk (BEL)

Skupina F:
Barcelona FC (ESP)
Borussia Dortmund (GER)
Inter Milán (ITA)
SLAVIA PRAHA

Skupina G:
Zenit Petrohrad (RUS)
Benfica Lisabon (POR)
Olympique Lyon (FRA)
Lipsko (GER)

Skupina H:
Chelsea FC (ENG)
Ajax (NED)
Valencia (ESP)
Lille (FRA)

 

Nasazení do losovacích košů pro čtvrteční losování skupin Ligy mistrů:

1. Liverpool, Chelsea, Barcelona, Manchester City, Juventus Turín, Bayern Mnichov, Paris St. Germain, Zenit Petrohrad.

2. Real Madrid, Atlético Madrid, Borussia Dortmund, Neapol, Šachtar Doněck, Tottenham, Ajax Amsterodam, Benfica Lisabon.

3. Olympique Lyon, Bayer Leverkusen, FC Salcburk, Olympiakos Pireus, FC Bruggy, Valencie, Inter Milán, Dinamo Záhřeb.

4. Lokomotiv Moskva, Racing Genk, Galatasaray, RB Lipsko, Slavia Praha, CZ Bělehrad, Atalanta Bergamo, OSC Lille.

Program 4. předkola Ligy mistrů

(první zápasy 20., nebo 21. srpna, odvety 27., nebo 28. srpna) – poražení do skupiny EL:

Mistrovská část:

Kluž (Rum.) – Slavia Praha, Dinamo Záhřeb – Rosenborg Trondeim, Young Boys Bern – Crvena zvezda Bělehrad, APOEL Nikósie – Ajax Amsterodam.

Nemistrovská část:

LASK Linec – Club Bruggy, Olympiakos Pireus – Krasnodar.

Los 4. předkola fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 20. a 21. srpna, odvety 27. a 28. srpna):

Mistrovská část:

Kluž (Rum.)/Celtic Glasgow – Slavia Praha, Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešť – Maribor/Rosenborg Trondheim, Young Boys Bern – Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň, APOEL Nikósie/Karabach (Ázerb.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam.

Nemistrovská část:

FC Basilej/LASK Linec – Club Bruggy/Dynamo Kyjev, Istanbul Basaksehir/Olympiakos Pireus – Krasnodar/FC Porto.

 

Los 4. předkola fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 20. a 21. srpna, odvety 27. a 28. srpna):

Mistrovská část:

Kluž (Rum.)/Celtic Glasgow – Slavia Praha, Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešť – Maribor/Rosenborg Trondheim, Young Boys Bern – Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň, APOEL Nikósie/Karabach (Ázerb.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam.

Nemistrovská část:

FC Basilej/LASK Linec – Club Bruggy/Dynamo Kyjev, Istanbul Basaksehir/Olympiakos Pireus – Krasnodar/FC Porto.

Odvetné zápasy 3. předkola Ligy mistrů

Mistrovská část:

Karabach – APOEL Nikósie 0:2 (0:1), první zápas 2:1, postoupil APOEL; Rosenborg Trondheim – Maribor 3:1 (0:1), první zápas 3:1, postoupil Trondheim, Ferencváros Budapešť – Dinamo Záhřeb 0:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupilo Dinamo, Ajax Amsterodam – PAOK Soluň 3:2 (1:1), první zápas 2:2, postoupil Ajax; Celtic Glasgow – Kluž 3:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupila Kluž; FC Kodaň – Crvena zvezda Bělehrad 1:1 (1:1), na pen. 6:7, první zápas 1:1, postoupila Crvena zvezda.

Nemistrovská část:

Dynamo Kyjev – Club Bruggy 3:3 (1:1), první zápas 0:1, postoupily Bruggy, Ajax Amsterodam – PAOK Soluň 3:2 (1:1), první zápas 2:2, postoupil Ajax; Celtic Glasgow – Kluž 3:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupila Kluž; FC Kodaň – Crvena zvezda Bělehrad 1:1 (1:1), na pen. 6:7, první zápas 1:1, postoupila Crvena zvezda.

Los 3. předkola fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 6. a 7. srpna, odvety 13. srpna)

Mistrovská část:

Kluž/Maccabi Tel Aviv – Celtic Glasgow/Kalju (Est.), Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/APOEL Nikósie – Dundalk (Ir.)/Karabach (Ázerb.), PAOK Soluň – Ajax Amsterodam, Saburtalo Tbilisi/Dinamo Záhřeb – Ferencváros Budapešť/Valletta (Malta), Crvena Zvezda Bělehrad/HJK Helsinky – The New Saints (Wal.)/FC Kodaň, Maribor/AIK Stockholm – BATE Borisov (Běl.)/Rosenborg Trondheim.

Nemistrovská část:

Basaksehir Istanbul – Viktoria Plzeň/Olympiakos Pireus, Krasnodar – FC Porto, Club Bruggy – Dynamo Kyjev, PSV Eindhoven/FC Basilej – LASK Linec.

 

Los 2. předkola Ligy mistrů v Nyonu

(první zápasy 23. a 24. července, odvety 30. a 31. července): 


Mistrovská část: 

Maccabi Tel Aviv – FC Astana/Kluž, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice – Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje – FC Kodaň, Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť – Dudelange (Luc.)/Valletta, Dundalk (Ir.)/Riga – Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.), Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi – Dinamo Záhřeb, Celtic Glasgow/FK Sarajevo – Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad – HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.), Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – APOEL Nikósie, Valur Reykjavík/Maribor – Ararat-Armenia/AIK Stockholm.

Nemistrovská část:


Viktoria Plzeň – Olympiakos Pireus, PSV Eindhoven – FC Basilej

 

Los 1. předkola Ligy mistrů

 

Los 1. předkola Ligy mistrů v Nyonu (první zápasy 9. a 10. července, odvety 16. a 17. července)

Nömme Kalju (Est.) – Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.) – Crvena Zvezda Bělehrad, Ararat-Armenia – AIK Stockholm, FC Astana – Kluž, Ludogorec Razgrad (Bulh.) – Ferencváros Budapešť, Celtic Glasgow – FK Sarajevo, Šeriff Tiraspol – Saburtalo Tbilisi, Dudelange (Luc.) – Valletta, Partizani (Alb.) – Karabach (Ázerb.), Slovan Bratislava – Sutjeska Nikšič (Č. Hora), Linfield (Sev. Ir.) – Rosenborg Trondheim, Valur Reykjavík – Maribor, Dundalk (Ir.) – Riga, The New Saints (Wal.) – vítěz kvalifikačního turnaje, HJK Helsinky – Tórshavn (Faer. ostr.), Borisov (Běl.) – Piast Gliwice.

Read more

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.