2.08.2018 Sparta Praha – Spartak Subotica

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Evropské ligy živě

2.8. 2018 19:00

2.8. / 19:00 Sparta Praha – Spartak Subotica ŽIVĚ

Fotbalisté pražské Sparty se v druhém předkole Evropské ligy utkají se srbským týmem Spartak Subotica . První zápas letenský celek odehraje 26. července venku, domácí odveta ho čeká 2. srpna.
Srbský celek skončil v minulé sezoně srbské nejvyšší soutěže na třetím místě za CZ a Partizanem Bělehrad.

Subotica odehrála duel ve složení Perič – Dundjerski, Calasan, Kerkez, Vukčevič – Jočič, Šimura (66. Torbica) – Djuričin, Glavčič (75. Marčič), Savkovič – Afum (83. Čečarič).

Spartak Subotica – Sparta Praha zde živě

Sparta zase po roce prohrála první utkání druhého předkola Evropské ligy ve Srbsku 0:2, nutno však podotknout, že oproti loňské prohře v Bělehradě tentokrát proti nepoměrně slabšímu týmu.

Sparťané prohrávali už od osmé minuty, kdy se po standardní situaci prosadil domácí stoper Nemanja Čalasan a do přestávky už se skóre nezměnilo.

Po změně stran jsme viděli přeci jen živější fotbal, ve kterém se Sparta marně snažila prosadit proti kompaktní defenzivě soupeře a Spartak vyrážel do protiútoků. Jeden takový využil ke zvýšení skóre Ognjen Djuričin a byť se poté šance střídaly na obou stranách, tak vedení 2:0 už si domácí v závěrečné půlhodině pohlídali.