ŽIVĚ Slavia Praha – Sparta Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Sparta Praha živě

26.5. 15:00

Slavia Praha – Sparta Praha ŽIVĚ

Sparťané se chystají napravovat svoji nejhorší sezónu od rozdělení Československa. V ligové soutěži zopakovali dosud nejhorší páté místo ze sezóny 2005/06, tehdy ale dokázali triumfovat v domácím poháru, zatímco v uplynulém ročníku v něm nepřežili zimu.

Zatímco před sezónou 2017/18 v kádru i realizačnímu týmu došlo k pořádnému zemětřesení, tak tentokrát počet změn byl o poznání nižší. Důvěru od klubového vedení nadále dostal trenér Pavel Hapal a během letní přestávky Spartu opustili pouze Jonathan Biabiany (návrat z hostování), Lukáš Juliš (hostování v Bohemians), David Hovorka (hostování v Jablonci), profesionální kariéru se 198 brankami v české lize ukončil David Lafata a oficiálně přestoupil také brankář Martin Dúbravka, který ale v Newcastlu už během jarní fáze sezóny hostoval a anglický klub jen uplatnil opci.

Spartu posílili brankář Heča ze Slovácka, srbský obránce Radaković z Olomouce (v dnešním utkání nemůže nastoupit kvůli disciplinárnímu trestu), šestatřicetinásobný rumunský reprezentant Alexandru Chipciu, který by měl alternovat na postu pravého obránce za dlouhodobě zraněného Ondřeje Zahustela a ofenzivu posílí ghanský útočník Benjamin Tetteh ze Standardu Lutych, který loni hostoval v Bohemians 1905. Trenér Hapal může počítat i s celou řadou hráčů, kteří se vrátili z hostování a stále bojují o místo ve sparťanském A-týmu. Z nejvýraznějších tváří se jedná o útočníka Pulkraba, obránce Civiće a záložníka Vukadinoviće.

Přípravné období Spartě výsledkově moc nevyšlo. S Trenčínem ze dvou zápasů jednou vyhrála (1:2, 4:2), proti Ružomberoku vedenému Davidem Holoubkem branka nepadla, během soustředění v Rakousku Sparta podlehla Celticu Glasgow 0:1, Českým Budějovicím 1:2 a porazila nováčka ruské ligy Samaru 2:1 a v generálce před týdnem podlehla polské Zaglebii Lubin zde na Letné 1:2.

Zdroj 1

Sparta Praha živě přenosy zde

Zdroj 2

Fotbal živě

Zdroj 3

Živé vysílání – O2 TV Sport

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.