Slovenská liga – Fortuna liga tabuľka 2019/2020

Fortuna liga je najvyššia slovenská futbalová liga.Liga vznikla v roku 1993 ako dôsledok zániku Česko-Slovenska a vzniku samostatného Slovenska. Do prvého ročníka bolo zaradených všetkých 6 družstiev z posledného ročníka Česko-slovenskej ligy a prvých 6 družstiev z posledného ročníka Slovenskej národnej ligy.

Slovenská Fortuna Liga program tu

12 družstiev, každý s každým 1x doma a 1x vonku, po 22. kole sa tabuľka rozdelila na 1. – 6. (o titul) a 7. – 12. (o záchranu). Družstvá 1 až 6 hrali medzi sebou 1x doma a 1x vonku rovnako ako 7 až 12. Posledný tím vypadne do 2. ligy, predposledný hrá baráž s 2. družstvom 2. ligy.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Aktuální fotbalové tabulky online. Premier League · LaLiga · Serie A · 1. Bundesliga · Ligue 1 · 1. Fotbalová liga · Fortuna liga · Liga mistrů · Evropská liga

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.