Slovenská Fortuna Liga na Huste TV

27. ročník nejvyšší slovenské fotbalové ligy Fortuna Ligy 2019/2020, odstartoval 20. července 2019 .
1. slovenská fotbalová liga je nejvyšší fotbalová soutěž na Slovensku. Od ročníku 1997/98 do 2001/02 (včetně) nesla název Mars superliga, od 2003/04 Corgoň liga (sponzorský název podle značky slovenského piva Corgoň) a od 1. července 2014 nese název Fortuna liga (podle sázkové kanceláře Fortuna).

Hraje se každý rok od léta do jara se zimní přestávkou. Účastní se jí 12 týmů, každý s každým hraje jednou na domácím hřišti a jednou na hřišti soupeře. Hraje se tak 22 ligových kol. Následuje nadstavbová část, ve které se tabulka rozděluje na skupinu o titul (prvních 6 týmů) a skupinu o udržení (posledních 6 týmů). První tým ve skupině o titul získává ligový titul. Zestupuje poslední tým ve skupině o udržení, 11. tým hraje baráž o udržení s 2. týmem druhé ligy.

 

Jak a kde sledovat Fortuna ligu živě?

Vysílací televizní práva na 1. slovenskou fotbalovou ligu zakoupila RTVS a Orange Sport . Hlavním sponzorem Fortuna ligy je právě sázková kancelář Fortuna , která poskytuje live stream ze všech zápasů slovenské fotbalové ligy.

Fotbalová Fortuna liga zdarma na Huste TV

Zápasy z Fortuna ligy si budete moci prohlédnout přes internetovou webovou stránku Huste.sk, která patří TV JOJ. Internetová televize Hustá TV odvysílá všechny zápasy Fortuna ligy sezóně 2019/2020 na své stránce živě a bezplatně.

ČERVENEC 2019
1.kolo

Zemplín Michalovce – MŠK Žilina
FK Senica – AS Trenčín
FK Pohronie – Slovan Bratislava
MFK Ružomberok – FC Nitra
Spartak Trnava – Škf Sereď
FC Zlaté Moravce – DAC Dunajská Streda

2.kolo

FC Nitra – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – MFK Ružomberok
Škf Sereď – FK Senica
Slovan Bratislava – Zemplín Michalovce
MŠK Žilina – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – FK Pohronie

SRPEN 2019
3.kolo

FK Senica – Slovan Bratislava
MŠK Žilina – AS Trenčín
MFK Ružomberok – FK Pohronie
FC Zlaté Moravce – Zemplín Michalovce
Spartak Trnava – FC Nitra
Škf Sereď – DAC Dunajská Streda

4.kolo

MFK Ružomberok – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Spartak Trnava
Zemplín Michalovce – FK Senica
FC Nitra – Škf Sereď

5.kolo

DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce
Škf Sereď – Slovan Bratislava
MŠK Žilina – FC Nitra
FC Zlaté Moravce – FK Pohronie
FK Senica – MFK Ružomberok
Spartak Trnava – AS Trenčín

6.kolo

FK Pohronie – AS Trenčín
Slovan Bratislava – MŠK Žilina
FK Senica – FC Zlaté Moravce
Zemplín Michalovce – Škf Sereď
MFK Ružomberok – Spartak Trnava
FC Nitra – DAC Dunajská Streda

7.kolo

MŠK Žilina – FK Senica
Spartak Trnava – Zemplín Michalovce
FC Zlaté Moravce – MFK Ružomberok
AS Trenčín – FC Nitra
DAC Dunajská Streda – Slovan Bratislava
Škf Sereď – FK Pohronie

ZÁŘÍ 2019
8.kolo

FK Senica – DAC Dunajská Streda
FC Zlaté Moravce – MŠK Žilina
FK Pohronie – FC Nitra
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – Škf Sereď
Zemplín Michalovce – AS Trenčín

9.kolo

MŠK Žilina – FK Pohronie
FC Nitra – Zemplín Michalovce
AS Trenčín – Slovan Bratislava
DAC Dunajská Streda – MFK Ružomberok
Škf Sereď – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – FK Senica

10.kolo

FK Senica – FK Pohronie
FC Zlaté Moravce – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – FC Nitra
Škf Sereď – AS Trenčín
Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok

OKTOBER 2019
11.kolo

MFK Ružomberok – Slovan Bratislava
FC Nitra – FK Senica
AS Trenčín – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Zemplín Michalovce
MŠK Žilina – Škf Sereď

12.kolo

FC Nitra – MFK Ružomberok
DAC Dunajská Streda – FC Zlaté Moravce
Škf Sereď – Spartak Trnava
AS Trenčín – FK Senica
MŠK Žilina – Zemplín Michalovce
Slovan Bratislava – FK Pohronie

13.kolo

Zemplín Michalovce – Slovan Bratislava
MFK Ružomberok – AS Trenčín
FK Senica – Škf Sereď
Spartak Trnava – MŠK Žilina
FC Zlaté Moravce – FC Nitra
FK Pohronie – DAC Dunajská Streda

LISTOPAD 2019
14.kolo

Slovan Bratislava – FK Senica
FK Pohronie – MFK Ružomberok
FC Nitra – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – Škf Sereď
Zemplín Michalovce – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – MŠK Žilina

15.kolo

FC Zlaté Moravce – Slovan Bratislava
DAC Dunajská Streda – AS Trenčín
MŠK Žilina – MFK Ružomberok
Spartak Trnava – FK Pohronie
FK Senica – Zemplín Michalovce
Škf Sereď – FC Nitra

16.kolo

MFK Ružomberok – FK Senica
Slovan Bratislava – Škf Sereď
AS Trenčín – Spartak Trnava
FC Nitra – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – FC Zlaté Moravce

17.kolo

AS Trenčín – FK Pohronie
MŠK Žilina – Slovan Bratislava
FC Zlaté Moravce – FK Senica
Škf Sereď – Zemplín Michalovce
Spartak Trnava – MFK Ružomberok
Dunajská Streda – FC Nitra

PROSINEC 2016
18.kolo

FK Senica – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – FC Zlaté Moravce
FC Nitra – AS Trenčín
Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Škf Sereď

LEDEN 2020
ZIMNÍ PŘESTÁVKA

ÚNOR
19.kolo

DAC Dunajská Streda – FK Senica
MŠK Žilina – FC Zlaté Moravce
FC Nitra – FK Pohronie
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
Škf Sereď – MFK Ružomberok
AS Trenčín – Zemplín Michalovce

20.kolo

FK Pohronie – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – FC Nitra
Slovan Bratislava – AS Trenčín
MFK Ružomberok – DAC Dunajská Streda
FC Zlaté Moravce – Škf Sereď
FK Senica – Spartak Trnava

21.kolo

FK Pohronie – FK Senica
Spartak Trnava – FC Zlaté Moravce
MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda
FC Nitra – Slovan Bratislava
AS Trenčín – Škf Sereď
MFK Ružomberok – Zemplín Michalovce

BŘEZEN
22.kolo

Škf Sereď – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – MFK Ružomberok
FK Senica – FC Nitra
FC Zlaté Moravce – AS Trenčín
DAC Dunajská Streda – Spartak Trnava
Zemplín Michalovce – FK Pohronie

NÁSTAVBOVÁ ČÁST

 

Seznam vítězů Fortuna ligy

  • ŠK Slovan Bratislava 9 (1994, 1995, 1996, 1999, 2009, 2011, 2013, 2014, 2019)
  • MŠK Žilina 7 (2002, 2003, 2004, 2007, 2010, 2012, 2017)
  • 1. FC Košice 2 (1997, 1998)
  • FK Inter Bratislava 2 (2000, 2001)
  • FC Artmedia Petržalka 2 (2005, 2008)
  • AS Trenčín 2 (2015, 2016)
  • FC Spartak Trnava 1 (2018)
  • MFK Ružomberok 1 (2006)

 

Slovenská Fortuna liga 2019/2020 rozlosování a termíny

20. – 21. červenec 2019 → zápasy 1. kola / start podzimní části
14. – 16. prosinec 2019 → zápasy 18. kola / konec podzimní části
21. – 23. února 2020 → zápasy 19. kola / start jarní části
15. březen 2020 → zápasy 22. kola / konec základní části
21. -?. březen 2020 → zápasy nadstavbové části

Které týmy hrají Fortuna ligu 2019/2020?

ŠK Slovan Bratislava
FC DAC 1904 Dunajská Streda
MFK Ružomberok – S
MŠK Žilina
MFK Zemplín Michalovce
Škf Sereď
FC Spartak Trnava
FK Senica
FC Nitra
FC ViOn Zlaté Moravce
AS Trenčín
FK Pohronie

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.