Serie A program 2020/2021

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Serie A je nejvyšší italská fotbalová soutěž. Hlavním sponzorem soutěže je společnost Telecom Italia Mobile . Založena byla v roce 1929 a plynule navázala na předchozí italské celonárodní soutěže (hrané od roku 1898), jejichž vítězové mohou počítat tituly z nich získané. V Serii A hraje 20 týmů, 3 nejhorší sestupují do Serie B a nejlepší tým získá italský titul, takzvané Scudetto. Nejvíce ligových titulů má Juventus FC, který jich má po sezoně 2015/16 na kontě 32 .

Seria A kluby v sezóně 2019/20

Juventus FC,Brescia Calcio, Inter Milán, AS Řím, SPAL 2013, US Sassuolo, Udinese Calcio, SSC Neapol , Janov CFC, Bologna FC, US Lecce, Hellas Verona, Parma Calcio, Turín FC, Cagliari Calcio, SS Lazio, Atalanta Bergamo, UC Sampdoria, AC Milán, ACF Fiorentina,

 

Serie A Tabulka 2019/2020 zde

Aktuální výsledky zde

Serie A  program zápasů v sezóně  2019/2020

SRPEN 2019

1. kolo – program Serie A

ACF Fiorentina – SSC Neapol
Cagliari Calcio – Brescia Calcio
Udinese Calcio – AC Milán
Turín FC – US Sassuolo
SPAL 2013 – Atalanta Bergamo
UC Sampdoria – SS Lazio
Parma Calcio – Juventus FC
Inter Milán – US Lecce
Hellas Verona – Bologna FC
AS Řím – Janov CFC

ZÁŘÍ 2019
2. kola – program Serie A

Udinese Calcio – Parma Calcio
SS Lazio – AS Řím
Atalanta Bergamo – Turín FC
Bologna FC – SPAL 2013
Cagliari Calcio – Inter Milán
Janov CFC – ACF Fiorentina
US Lecce – Hellas Verona
AC Milán – Brescia Calcio
US Sassuolo – UC Sampdoria
Juventus FC – SSC Neapol

3. kolo – program Serie A

Hellas Verona – AC Milán
Inter Milán – Udinese Calcio
Brescia Calcio – Bologna FC
ACF Fiorentina – Juventus FC
Janov CFC – Atalanta Bergamo
SSC Neapol – UC Sampdoria
Parma Calcio – Cagliari Calcio
AS Řím – US Sassuolo
SPAL 2013 – SS Lazio
Turín FC – US Lecce

4. kolo – program Serie A

Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina info
Bologna FC – AS Řím info
Cagliari Calcio – Janov CFC info
Juventus FC – Hellas Verona info
SS Lazio – Parma Calcio info
AC Milán – Inter Milán info
US Sassuolo – SPAL 2013 info
Udinese Calcio – Brescia Calcio info
UC Sampdoria – Turín FC info
US Lecce – SSC Neapol info

5. kolo  – program Serie A

AS Řím – Atalanta Bergamo
Turín FC – AC Milán
SPAL 2013 – US Lecce
Parma Calcio – US Sassuolo
SSC Neapol – Cagliari Calcio
Inter Milán – SS Lazio
Hellas Verona – Udinese Calcio
Janov CFC – Bologna FC
ACF Fiorentina – UC Sampdoria
Brescia Calcio – Juventus FC

6. kol0  – program Serie A

Cagliari Calcio – Hellas Verona
Juventus FC – SPAL 2013
SS Lazio – Janov CFC
US Lecce – AS Řím
AC Milán – ACF Fiorentina
SSC Neapol – Brescia Calcio
Parma Calcio – Torino FC
UC Sampdoria – Inter Milán
US Sassuolo – Atalanta Bergamo
Udinese Calcio – Bologna FC

ŘÍJEN 2019
7. kolo  – program Serie A

Bologna FC – SS Lazio
Brescia Calcio – US Sassuolo
ACF Fiorentina – Udinese Calcio
Janov CFC – AC Milán
Hellas Verona – UC Sampdoria
Inter Milán – Juventus FC
AS Řím – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – Parma Calcio
Turín FC – SSC Neapol
Atalanta Bergamo – US Lecce

8. kolo  – program Serie A

Juventus FC – Bologna FC
Udinese Calcio – Torino FC
US Sassuolo – Inter Milán
UC Sampdoria – AS Řím
Parma Calcio – Janov CFC
SSC Neapol – Hellas Verona
AC Milán – US Lecce
SS Lazio – Atalanta Bergamo
Cagliari Calcio – SPAL 2013
Brescia Calcio – ACF Fiorentina

9. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – Udinese Calcio
Turín FC – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – SSC Neapol
AS Řím – AC Milán
US Lecce – Juventus FC
Inter Milán – Parma Calcio
Hellas Verona – US Sassuolo
Janov CFC – Brescia Calcio
ACF Fiorentina – SS Lazio
Bologna FC – UC Sampdoria

10. kolo  – program Serie A

Brescia Calcio – Inter Milán
Cagliari Calcio – Bologna FC
Juventus FC – Janov CFC
SS Lazio – Turín FC
AC Milán – SPAL 2013
SSC Neapol – Atalanta Bergamo
Parma Calcio – Hellas Verona
UC Sampdoria – US Lecce
US Sassuolo – ACF Fiorentina
Udinese Calcio – AS Řím

LISTOPAD 2019
11. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Inter Milán
ACF Fiorentina – Parma Calcio
Janov CFC – Udinese Calcio
Hellas Verona – Brescia Calcio
US Lecce – US Sassuolo
AC Milán – SS Lazio
AS Řím – SSC Neapol
SPAL 2013 – UC Sampdoria
Turín FC – Juventus FC
Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio

12. kolo  – program Serie A

SSC Neapol – Janov CFC
Udinese Calcio – SPAL 2013
US Sassuolo – Bologna FC
UC Sampdoria – Atalanta Bergamo
Parma Calcio – AS Řím
SS Lazio – US Lecce
Juventus FC – AC Milán
Inter Milán – Hellas Verona
Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Brescia Calcio – Torino FC

13. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – Juventus FC
Bologna FC – Parma Calcio
Hellas Verona – ACF Fiorentina
US Lecce – Cagliari Calcio
AC Milán – SSC Neapol
AS Řím – Brescia Calcio
UC Sampdoria – Udinese Calcio
US Sassuolo – SS Lazio
SPAL 2013 – Janov CFC
Turín FC – Inter Milán

PROSINEC 2019
14. kolo  – program Serie A

Cagliari Calcio – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – US Lecce
Janov CFC – Turín FC
Hellas Verona – AS Řím
Inter Milán – SPAL 2013
Juventus FC – US Sassuolo
SS Lazio – Udinese Calcio
SSC Neapol – Bologna FC
Parma Calcio – AC Milán
Brescia Calcio – Atalanta Bergamo

15. kolo  – program Serie A

Inter Milán – AS Řím
Udinese Calcio – SSC Neapol
Turín FC – ACF Fiorentina
SPAL 2013 – Brescia Calcio
US Sassuolo – Cagliari Calcio
UC Sampdoria – Parma Calcio
US Lecce – Janov CFC
SS Lazio – Juventus FC
Bologna FC – AC Milán
Atalanta Bergamo – Hellas Verona

16. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Atalanta Bergamo
AS Řím – SPAL 2013
SSC Neapol – Parma Calcio
AC Milán – US Sassuolo
Juventus FC – Udinese Calcio
Hellas Verona – Turín FC
Janov CFC – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – Inter Milán
Cagliari Calcio – SS Lazio
Brescia Calcio – US Lecce

17. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – AC Milán
ACF Fiorentina – AS Řím
Inter Milán – Janov CFC
SS Lazio – Hellas Verona
US Lecce – Bologna FC
Parma Calcio – Brescia Calcio
UC Sampdoria – Juventus FC
US Sassuolo – SSC Neapol
Turín FC – SPAL 2013
Udinese Calcio – Cagliari Calcio

LEDEN 2020
18. kolo  – program Serie A

Bologna FC – ACF Fiorentina
Brescia Calcio – SS Lazio
Janov CFC – US Sassuolo
Juventus FC – Cagliari Calcio
US Lecce – Udinese Calcio
AC Milán – UC Sampdoria
SSC Neapol – Inter Milán
AS Řím – Turín FC
SPAL 2013 – Hellas Verona
Atalanta Bergamo – Parma Calcio

19. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Janov CFC
AS Řím – Juventus FC
SS Lazio – SSC Neapol
Udinese Calcio – US Sassuolo
Turín FC – Bologna FC
UC Sampdoria – Brescia Calcio
Parma Calcio – US Lecce
Inter Milán – Atalanta Bergamo
ACF Fiorentina – SPAL 2013
Cagliari Calcio – AC Milán

20. kolo  – program Serie A

Brescia Calcio – Cagliari Calcio
AC Milán – Udinese Calcio
US Sassuolo – Turín FC
Atalanta Bergamo – SPAL 2013
SS Lazio – UC Sampdoria
Janov CFC – AS Řím
Juventus FC – Parma Calcio
US Lecce – Inter Milán
Bologna FC – Hellas Verona
SSC Neapol – ACF Fiorentina

21. kolo  – program Serie A

Turín FC – Atalanta Bergamo
SPAL 2013 – Bologna FC
Inter Milán – Cagliari Calcio
ACF Fiorentina – Janov CFC
SSC Neapol – Juventus FC
AS Řím – SS Lazio
Hellas Verona – US Lecce
Brescia Calcio – AC Milán
UC Sampdoria – US Sassuolo
Parma Calcio – Udinese Calcio

ÚNOR 2020
22. kolo  – program Serie A

Juventus FC – ACF Fiorentina
Atalanta Bergamo – Janov CFC
AC Milán – Hellas Verona
Udinese Calcio – Inter Milán
UC Sampdoria – SSC Neapol
Cagliari Calcio – Parma Calcio
US Sassuolo – AS Řím
SS Lazio – SPAL 2013
US Lecce – Turín FC
Bologna FC – Brescia Calcio

23. kolo  – program Serie A

Janov CFC – Cagliari Calcio
Brescia Calcio – Udinese Calcio
SPAL 2013 – US Sassuolo
Turín FC – UC Sampdoria
Inter Milán – AC Milán ★ DERBY
SSC Neapol – US Lecce
Parma Calcio – SS Lazio
Hellas Verona – Juventus FC
AS Řím – Bologna FC
ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo

24. kolo  – program Serie A

Juventus FC – Brescia Calcio
AC Milán – Turín FC
US Lecce – SPAL 2013
Atalanta Bergamo – AS Řím
US Sassuolo – Parma Calcio
Cagliari Calcio – SSC Neapol
SS Lazio – Inter Milán
Udinese Calcio – Hellas Verona
Bologna FC – Janov CFC
UC Sampdoria – ACF Fiorentina

25. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – Juventus FC
Janov CFC – SS Lazio
AS Řím – US Lecce
ACF Fiorentina – AC Milán
Brescia Calcio – SSC Neapol
Turín FC – Parma Calcio
Inter Milán – UC Sampdoria
Atalanta Bergamo – US Sassuolo
Bologna FC – Udinese Calcio

BŘEZEN 2020
26. kolo  – program Serie A

SS Lazio – Bologna FC
US Sassuolo – Brescia Calcio
Udinese Calcio – ACF Fiorentina
AC Milán – Janov CFC
UC Sampdoria – Hellas Verona
Juventus FC – Inter Milán
Cagliari Calcio – AS Řím
Parma Calcio – SPAL 2013
SSC Neapol – Turín FC
US Lecce – Atalanta Bergamo

27. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Juventus FC
Turín FC – Udinese Calcio
Inter Milán – US Sassuolo
AS Řím – UC Sampdoria
Janov CFC – Parma Calcio
Hellas Verona – SSC Neapol
US Lecce – AC Milán
Atalanta Bergamo – SS Lazio
SPAL 2013 – Cagliari Calcio
ACF Fiorentina – Brescia Calcio

28. kolo  – program Serie A

Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Cagliari Calcio – Torino FC
SSC Neapol – SPAL 2013
AC Milán – AS Řím
Juventus FC – US Lecce
Parma Calcio – Inter Milán
US Sassuolo – Hellas Verona
Brescia Calcio – Janov CFC
SS Lazio – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Bologna FC

29. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Brescia Calcio
Bologna FC – Cagliari Calcio
Janov CFC – Juventus FC
Turín FC – SS Lazio
SPAL 2013 – AC Milán
Atalanta Bergamo – SSC Neapol
Hellas Verona – Parma Calcio
US Lecce – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – US Sassuolo
AS Řím – Udinese Calcio

DUBEN 2020
30. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Bologna FC
Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo
Juventus FC – Turín FC
UC Sampdoria – SPAL 2013
SSC Neapol – AS Řím
SS Lazio – AC Milán
Brescia Calcio – Hellas Verona
Udinese Calcio – Janov CFC
Parma Calcio – ACF Fiorentina
US Sassuolo – US Lecce

31. kolo  – program Serie A

Janov CFC – SSC Neapol
SPAL 2013 – Udinese Calcio
Bologna FC – US Sassuolo
Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
AS Řím – Parma Calcio
US Lecce – SS Lazio
AC Milán – Juventus FC
Hellas Verona – Inter Milán
ACF Fiorentina – Cagliari Calcio
Turín FC – Brescia Calcio

32. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Turín FC
Janov CFC – SPAL 2013
SS Lazio – US Sassuolo
Udinese Calcio – UC Sampdoria
1Brescia Calcio – AS Řím
Cagliari Calcio – US Lecce
ACF Fiorentina – Hellas Verona
Parma Calcio – Bologna FC
Juventus FC – Atalanta Bergamo
SSC Neapol – AC Milán

33. kolo  – program Serie A

Udinese Calcio – SS Lazio
AC Milán – Parma Calcio
Bologna FC – SSC Neapol info
US Sassuolo – Juventus FC
SPAL 2013 – Inter Milán
AS Řím – Hellas Verona
Turín FC – Janov CFC
US Lecce – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Cagliari Calcio
Atalanta Bergamo – Brescia Calcio

34. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Atalanta Bergamo
AC Milán – Bologna FC
AS Řím – Inter Milán
Juventus FC – SS Lazio
Janov CFC – US Lecce
Parma Calcio – UC Sampdoria
Cagliari Calcio – US Sassuolo
Brescia Calcio – SPAL 2013
ACF Fiorentina – Turín FC
SSC Neapol – Udinese Calcio

KVĚTEN 2020
35. kolo  – program Serie A

US Lecce – Brescia Calcio
SS Lazio – Cagliari Calcio
Inter Milán – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Janov CFC
Turín FC – Hellas Verona
Udinese Calcio – Juventus FC
US Sassuolo – AC Milán
Parma Calcio – SSC Neapol
SPAL 2013 – AS Řím
Atalanta Bergamo – Bologna FC

36. kolo  – program Serie A

Janov CFC – Inter Milán
Cagliari Calcio – Udinese Calcio
SPAL 2013 – Turín FC
SSC Neapol – US Sassuolo
Juventus FC – UC Sampdoria
Brescia Calcio – Parma Calcio
Bologna FC – US Lecce
Hellas Verona – SS Lazio
AS Řím – ACF Fiorentina
AC Milán – Atalanta Bergamo

37. kolo  – program Serie A

Parma Calcio – Atalanta Bergamo
Hellas Verona – SPAL 2013
Turín FC – AS Řím
Inter Milán – SSC Neapol
UC Sampdoria – AC Milán
Udinese Calcio – US Lecce
Cagliari Calcio – Juventus FC
US Sassuolo – Janov CFC
SS Lazio – Brescia Calcio
ACF Fiorentina – Bologna FC

38. kolo  – program Serie A

AC Milán – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Janov CFC – Hellas Verona
Atalanta Bergamo – Inter Milán
SSC Neapol – SS Lazio
US Lecce – Parma Calcio
Juventus FC – AS Řím
rescu Calcio – UC Sampdoria
Bologna FC – Turín FC
US Sassuolo – Udinese Calcio

 

Soutěž je tvořena celkem 20 týmy, z nichž první dva týmy postupují přímo do Ligy mistrů UEFA. Třetí tým pak postupuje do 4. předkola (play-off) této soutěže. Čtvrtý a pátý tým postupují do 4. předkola respektive 3. předkola Evropské ligy UEFA. Další místo ve 4. předkole Evropské lize zaujímá vítěz Coppa Italia, to může v případě kvalifikace finalistů do pohárů jiným způsobem připadnout šestému týmu v lize. V případě, že vítěz Coppy Italia se kvalifikuje do pohárů jiným způsobem, do Evropské ligy jde finalista. Ten se zařadí do 3. předkola a pátý tým v lize ho nahradí v předkole čtvrtém. Tři nejhorší týmy soutěže sestupují do Serie B, druhé nejvyšší soutěže. Vítěz soutěže má také právo startovat v italském superpoháru zvaném Supercoppa italiana, kde ho vyzve vítěz Coppa Italia.

Kompletní přehled vítězů Serie A

  • Juventus 35 titulů
  • AC Milán 18
  • Internazionale 18
  • Janov 9
  • Torino 7
  • Bologna 7
  • Pro Vercelli 7
  • AS Řím 3
  • Neapol 2
  • Lazio 2
  • Fiorentina 2
  • Cagliari 1
  • Casale 1
  • Noves 1
  • Hellas Verona 1
  • Sampdoria 1 titul

 

 

Leave your vote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.