Program play off mistrovství světa 2019

Program play off MS v hokeji  2019

 

Sobota 25. května:

25.05. 15:15 Rusko – Finsko semifinále
25.05. 19:15 Kanada – Česko semifinále

Neděle 26. května:
15:45 utkání o třetí místo (Bratislava)
20:15 finále (Bratislava)

 

Čtvrtek 23. května – čtvrtfinále:
16:15 Rusko – USA (Bratislava) 4:3
16:15 Kanada – Švýcarsko (Košice) 3:2pp
20:15 Česko – Německo (Bratislava) 5:1
20:15 Finsko – Švédsko (Košice) 5:4pp

Výsledky MS v hokeji 2019

10. května 16:15 Finsko – Kanada 3:1 Steel Arenaa, Skupina A
10. května 16:15 Rusko – Norsko 5:2 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
10. května 20:15 USA – Slovensko 1:4 Steel Arenaa, Skupina A
10. května 20:15 Česko – Švédsko 5:2 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
11. května 12:15 Dánsko – Francie 5:4 Steel Arenaa, Skupina A
11. května 12:15 Švýcarsko – Itálie 9:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
11. května 16:15 Německo – Velká Británie 3:1 Steel Arenaa, Skupina A
11. května 16:15 Lotyšsko – Rakousko 5:2 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
11. května 20:15 Slovensko – Finsko 2:4 Steel Arenaa, Skupina A
11. května 20:15 Norsko – Česko 2:7 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
12. května 12:15 USA – Francie 7:1 Steel Arenaa, Skupina A
12. května 12:15 Rusko – Rakousko 5:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
12. května 16:15 Dánsko – Německo 1:2 Steel Arenaa, Skupina A
12. května 16:15 Itálie – Švédsko 0:8 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
12. května 20:15 Velká Británie – Kanada 0:8 Steel Arenaa, Skupina A
12. května 20:15 Lotyšsko – Švýcarsko 1:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
13. května 16:15 USA – Finsko 3:2 Steel Arenaa, Skupina A
13. května 16:15 Rusko – Česko 3:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
13. května 20:15 Slovensko – Kanada 5:6 Steel Arenaa, Skupina A
13. května 20:15 Norsko – Švédsko 1:9 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
14. května 16:15 Velká Británie – Dánsko 0:9 Steel Arenaa, Skupina A
14. května 16:15 Itálie – Lotyšsko 0:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
14. května 20:15 Německo – Francie 4:1 Steel Arenaa, Skupina A
14. května 20:15 Švýcarsko – Rakousko 4:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
15. května 16:15 USA – Velká Británie 6:3 Steel Arenaa, Skupina A
15. května 16:15 Švýcarsko – Norsko 4:1 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
15. května 20:15 Německo – Slovensko 3:2 Steel Arenaa, Skupina A
15. května 20:15 Rusko – Itálie 10:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
16. května 16:15 Kanada – Francie 5:2 Steel Arenaa, Skupina A
16. května 16:15 Švédsko – Rakousko 9:1 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
16. května 20:15 Finsko – Dánsko 3:1 Steel Arenaa, Skupina A
16. května 20:15 Česko – Lotyšsko 6:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
17. května 16:15 Francie – Slovensko 3:6 Steel Arenaa, Skupina A
17. května 16:15 Rakousko – Norsko 3:5 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
17. května 20:15 Finsko – Velká Británie 5:0 Steel Arenaa, Skupina A
17. května 20:15 Česko – Itálie 8:0 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
18. května 12:15 Dánsko – USA 1:7 Steel Arenaa, Skupina A
18. května 12:15 Lotyšsko – Rusko 1:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
18. května 16:15 Kanada – Německo 8:1 Steel Arenaa, Skupina A
18. května 16:15 Itálie – Norsko 1:7 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
18. května 20:15 Velká Británie – Slovensko 1:7 Steel Arenaa, Skupina A
18. května 20:15 Švédsko – Švýcarsko 4:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
19. května 16:15 Německo – USA 1:3 Steel Arenaa, Skupina A
19. května 16:15 Rakousko – Česko 0:8 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
19. května 20:15 Francie – Finsko 0:3 Steel Arenaa, Skupina A
19. května 20:15 Švýcarsko – Rusko 0:3 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
20. května 16:15 Francie – Velká Británie 3:4 Steel Arenaa, Skupina A
20. května 16:15 Švédsko – Lotyšsko 5:4 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
20. května 20:15 Kanada – Dánsko 5:0 Steel Arenaa, Skupina A
20. května 20:15 Rakousko – Itálie 3:4 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
21. května 12:15 Finsko – Německo 2:4 Steel Arenaa, Skupina A
21. května 12:15 Česko – Švýcarsko 5:4 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
21. května 16:15 Slovensko – Dánsko 2:1 Steel Arenaa, Skupina A
21. května 16:15 Norsko – Lotyšsko 1:4 Ondrej Nepela Arena, Skupina B
21. května 20:15 Kanada – USA 3:0 Steel Arenaa, Skupina A
21. května 20:15 Švédsko – Rusko 4:7 Ondrej Nepela Arena, Skupina B

SKUPINA A
TýmZVVPPPPSkóreB
1.Kanada7600136:1118
2.Finsko7501122:1116
3.Německo7500218:1815
4.USA7410227:1514
5.Slovensko7310328:1911
6.Dánsko7111418:236
7.Velká Británie701069:412
8.Francie7002514:342

 

SKUPINA B
TýmZVVPPPPSkóreB
1.Rusko7700036:721
2.Česko7600139:1418
3.Švédsko7500241:2115
4.Švýcarsko7400327:1412
5.Lotyšsko7300421:209
6.Norsko7200519:336
7.Itálie701065:482
8.Rakousko700169:401