Program Evropské Ligy

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Los základních skupin Evropské ligy

Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.

Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.

Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.

Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.

Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.

Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimaraes.

Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.

Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.

Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Olexandrija.

Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberg.

Skupina K: Besiktas Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.

Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.

Odvetná utkání 4. předkola Evropské ligy

 

Mistrovská část

Karabach – Linfield (Sev. Ir.) 2:1 (1:0), první zápas 2:3, postoupil Karabach, Riga FC – FC Kodaň 1:0 (0:0), první zápas 1:3, postoupila Kodaň; AIK Stockholm – Celtic Glasgow 1:4 (1:2), první zápas 0:2, postoupil Celtic; Apollon Limassol – PSV Eindhoven 0:4 (0:0), první zápas 0:3, postoupil PSV; BATE Borisov – Astana 2:0 (1:0), první zápas 0:3, postoupila Astana; PAOK Soluň – Slovan Bratislava 3:2 (0:1), první zápas 0:1, postoupil Slovan.

Nemistrovská část

Jehuda Tel Aviv – Malmö 0:1 (0:1), první zápas 0:3, postoupilo Malmö; Molde – Partizan Bělehrad 1:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupil Partizan; Luhansk (Ukr.) – Espaňol Barcelona 2:2 (0:1), první zápas 1:3, postoupil Espaňol, Spartak Moskva – Braga 1:2 (0:2), první zápas 0:1, postoupila Braga; Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (0:2), první zápas 3:1, postoupil Trabzonspor; Hapoel Beerševa – Feyenoord Rotterdam 0:3 (0:0), první zápas 0:3, postoupil Feyenoord.

Los 4. předkola Evropské fotbalové ligy

(22. a 29. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv/Suduva Marijampole (Lit.) – Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešt, Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň – Riga FC/HJK Helsinky, Kluž/Celtic Glasgow – Šeriff Tiraspol/AIK Stockholm, Ararat-Armenia/Saburtalo Tbilisi – Dudelange (Luc.)/Kalju (Est.), Ludogorec Razgrad/The New Saints (Wales) – Maribor/Rosenborg Trondheim, Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/Linfield (Sev. Ir.). – APOEL Nikósie/Karabach, Slovan Bratislava/Dundalk (Ir.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam, Astana/Valletta – Sarajevo/BATE Borisov.

Nemistrovská část:

Universitatea Craiova/AEK Atény – Sparta Praha/Trabzonspor, FCSB (Rum.)/Mladá Boleslav – Ventspils (Lot.)/Vitória Guimaraes, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.) – Antverpy/Plzeň, FC Turín/Soligorsk (Běl.) – Pjunik Jerevan/Wolverhampton, Legia Varšava/Atromitos (Řec.) – Midtjylland/Glasgow Rangers, Feyenoord Rotterdam/Dinamo Tbilisi – Norrköping (Švéd.)/Hapoel Beerševa, AEK Larnaka/Gent – Rijeka/Aberdeen, Haugesund (Nor.)/PSV Eindhoven – Austria Vídeň/Apollon Limassol, Lucern/Espaňol Barcelona – CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad/Malatyaspor (Tur.) – Molde/Aris Soluň, Bröndby Kodaň/Braga – Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Malmö/Zrinjski Mostar – Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv, Lokomotiv Plovdiv/Štrasburk – Vaduz/Eintracht Frankfurt.

Výsledky  3. předkola Evropské ligy:

Mistrovská část:

Astana – Valletta (Malta) 5:1 (3:0), Šeriff Tiraspol – AIK Stockholm 1:2 (0:2), Maccabi Tel Aviv – Suduva Marijampole (Lit.) 1:2 (0:1), Ludogorec Razgrad (Bulh.) – The New Saints (Wales) 5:0 (3:0), FK Sarajevo – BATE Borisov (Běl.) 1:2 (0:1), Dudelange (Luc.) – Kalju (Est.) 3:1 (2:1).

Nemistrovská část:

AEK Larnaka – Gent 1:1 (0:1), Pjunik Jerevan – Wolverhampton 0:4 (0:2), Universitatea Craiova (Rum.) – AEK Atény 0:2 (0:0), Bröndby Kodaň – Braga 2:4 (1:2), Ventspils (Lot.) – Vitória Guimaraes (Portug.) 0:3 (0:1), Thun – Spartak Moskva 2:3 (0:2), Neftči Baku – Jehuda Tel Aviv 2:2 (1:2), Molde (Nor.) – Aris Soluň (Řec.) 3:0 (2:0), Malmö – Zrinjski Mostar (Bosna) 3:0 (1:0), Haugesund (Nor.) – PSV Eindhoven 0:1 (0:1), Mariupol – Alkmaar 0:0, Feyenoord Rotterdam – Dinamo Tbilisi 4:0 (1:0), CSKA Sofia – Luhansk (Ukr.) 1:1 (1:1), Lokomotiv Plovdiv (Bulh.) – Štrasburk 0:1 (0:1), Norrköping (Švéd.) – Hapoel Beer Ševa (Izr.) 1:1 (0:0), Midtjylland (Dán.) – Glasgow Rangers 2:4 (0:1), Rijeka – Aberdeen 2:0 (0:0), Austria Vídeň – Apollon Limassol 1:2 (1:1), Vaduz – Eintracht Frankfurt 0:5 (0:3), Partizan Bělehrad – Malatyaspor (Tur.) 3:1 (1:0), Lucern – Espaňol Barcelona 0:3 (0:1), Legia Varšava – Atromitos (Řec.) 0:0, FC Turín – Soligorsk (Běl.) 5:0 (2:0).FCSB – Mladá Boleslav 0:0,Antverpy – Plzeň 1:0 (29. Rodrigues).Sparta – Trabzonspor 2:2 (16. Costa, 68. Kanga – 84. Ekuban, 89. Sorloth).

Los 3. předkola fotbalové Evropské ligy

(první zápasy 8. srpna, odvety 15. srpna):

Program 3. předkola Evropské ligy

(první zápasy 8. srpna, odvety 15. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv – Suduva Marijampole (Lit.), Ararat-Armenia – Saburtalo Tbilisi, FK Sarajevo – BATE Borisov (Běl.), Dudelange (Luc.) – Kalju (Est.), Slovan Bratislava – Dundalk (Ir.), Astana – Valletta (Malta), Riga FC – HJK Helsinki, Šeriff Tiraspol – AIK Stockholm, Ludogorec Razgrad (Bulh.) – The New Saints (Wales), APOEL Nikósie – Linfield (Sev. Ir.).

Nemistrovská část:

Antverpy – PlzeňSparta Praha – Trabzonspor (Tur.), FCSB (Rum.) – Mladá Boleslav, Mariupol (Ukr.) – Alkmaar (Niz.), AEK Larnaka – Gent (Belg.), Neftči Baku – Jehuda Tel Aviv, Legia Varšava – Atromitos (Řec.), Norrköping (Švéd.) – Hapoel Beerševa, Feyenoord Rotterdam – Dinamo Tbilisi, Molde (Nor.) – Aris Soluň (Řec), Midtjylland (Dán.) – Glasgow Rangers, Malmö – Zrinjski Mostar (Bosna), FC Turín – Soligorsk (Běl.), Bröndby Kodaň – Braga, Austria Vídeň – Apollon Limassol, Universitatea Craiova (Rum.) – AEK Atény, Haugesund (Nor.) – PSV Eindhoven, Vaduz – Eintracht Frankfurt,Thun (Švýc.) – Spartak Moskva, Rijeka (Chorv.) – Aberdeen, Lokomotiv Plovdiv (Bulh.) – Štrasburk, Partizan Bělehrad – Malatyaspor (Tur.), Pjunik Jerevan – Wolverhampton (Angl.), Ventspils (Lotyš.) – Vitória Guimaraes (Portug.), Lucern – Espaňol Barcelona, CSKA Sofia – Luhansk (Ukr.).

Možní soupeři M. Boleslavi: FC Turín/Soligorsk (Běl.), Ventspils (Lot.)/Guimaraes (Portug.), Austria Vídeň/Apollon Limassol, Midtjylland (Dán.)/Glasgow Rangers.

Možní soupeři Sparty: Craiova (Rum.)/AEK Atény, Rijeka/Aberdeen, CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Norrköping/Hapoel Beer Ševa.

Možní soupeři Plzně: Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Molde (Nor.)/Aris Soluň, Lokomotiv Plovdiv (Bulh.)/Štrasburk, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.), Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv.

 

Program  2. předkola Evropské ligy

Odvetná utkání 2. předkola Evropské ligy:

——–

Mistrovská část:

FC Astana – Santa Coloma 4:1 (1:1), První zápas: 0:0, postoupila Astana; Riga FC – Piast Gliwice 2:1 (1:1), první zápas 2:3, postoupila Riga; Šeriff Tiraspol – Partizani (Alb.) 1:1 (0:1), první zápas 1:0, postoupil Tiraspol; Ludogorec Razgrad – Valur Reykjavík 4:0 (2:0), první zápas: 1:1, postoupil Ludogorec; Linfield (Sev. Ir.) – Tórshavn (Faer. ostr.) 1:0 (1:0), první zápas: 2:2, postoupil Linfield.

Nemistrovská část:

Kajrat Almaty – Hapoel Beerševa (Izr.) 1:1 (1:0), První zápas: 0:2, postoupila Beerševa; Viitorul Konstanta – Gent 2:1 (0:1), První zápas: 3:6, postoupil Gent; Kuopio (Fin.) – Legia Varšava 0:0, první zápas 0:1, postoupila Legia; Luhansk (Ukr.) – Budučnost Podgorica 1:0 (1:0), první zápas 3:1, postoupil Luhansk; Debrecín – FC Turín 1:4 (0:2), první zápas 0:3, postoupil Turín; Häcken (Švéd.) – Alkmaar 0:3 (0:1), první zápas 0:0, postoupil Alkmaar; Levski Sofia – AEK Larnaka (Kypr) 0:4 (0:2), první zápas 0:3, postoupila Larnaka; AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (0:1), první zápas: 0:0, postoupil Aris; Atromitos (Řec.) – Dunajská Streda 3:2 (2:0), první zápas: 2:1, postoupil Atromitos; Dinamo Tbilisi – Gabala (Ázerb.) 3:0 (0:0), první zápas: 2:0, postoupilo Tbilisi; Liepaja (Lot.) – Norrköping (Švéd.) 0:1 (0:0), první zápas: 0:2, postoupil Norrköping; Klaksvík (Faer. ostr.) – Lucern 0:1 (0:1), první zápas: 0:1, postoupil Lucern; Maccabi Haifa – Štrasburk 2:1 (2:1), první zápas: 1:3, postoupil Štrasburk; Malmö – Domžale (Slovin.) 3:2 (2:2), první zápas: 2:2, postoupilo Malmö; Neftči Baku – Tula (Rus.) 3:0 (0:0), první zápas: 1:0, postoupil Neftči; Universitatea Craiova (Rum.) – Honvéd Budapešť 0:0, na pen. 3:1, první zápas: 0:0, postoupila Craiova; Apollon Limassol – Shamrock Rovers (Ir.) 3:1 po prodl. (1:0), první zápas: 1:2, postoupil Limassol; Vaduz – Fehérvár (Maď.) 2:0 po prodl. (0:0), první zápas: 0:1, postoupil Vaduz; Zrinjski Mostar (Bos.) – Utrecht 2:1 po prodl. (0:1), první zápas: 1:1, postoupil Mostar; Niederkorn (Luc.) – Glasgow Rangers, první zápas: 0:2, postoupili Rangers; Esbjerg (Dán.) – Soligorsk (Běl.) 0:0, první zápas: 0:2, postoupil Soligorsk; Gzira (Mal.) – Ventspils (Lot.) 2:2 (1:0), první zápas: 0:4, postoupil Ventspils; Olimpija Lublaň – Malatyaspor (Tur.) 0:1 (0:0), první zápas: 2:2, postoupil Malatyaspor; Bröndby – Gdaňsk 4:1 po prodl. (1:0), první zápas: 1:2, postoupilo Bröndby; Eintracht Frankfurt – Flora (Est.) 2:1 (1:1), první zápas: 2:1, postoupil Frankfurt; FCSB (Rum.) – Alaškert (Arm.) 2:3 (1:3), první zápas: 3:0, postoupil FCSB; Štýrský Hradec – Haugesund (Nor.) 2:1 (1:0), první zápas: 0:2, postoupil Haugesund; Aberdeen – Sačchere (Gruz.) 5:0 (2:0), První zápas: 1:1, postoupil Aberdeen; Trnava – Lokomotiv Plovdiv 3:1 (1:0), první zápas: 0:2, postoupil Plovdiv; Partizan Bělehrad – Connah’s Quay (Wal.) 3:0 (0:0), první zápas: 1:0, postoupil Partizan; Guimaraes (Portug.) – Jeunesse Esch (Luc.) 4:0 (1:0), první zápas: 1:0, postoupilo Guimaraes; Crusaders (Sev. Ir.) – Wolverhampton 1:4 (1:3), první zápas: 0:2, postoupil Wolverhampton; Stjarnan (Isl.) – Espaňol Barcelona 1:3 (0:1), první zápas: 0:4, postoupil Espaňol; Osijek – CSKA Sofia 1:0 po prodl. (1:0), na pen. 3:4, první zápas: 0:1, postoupila Sofia.

 

Odvetná utkání 1. předkola Evropské ligy

Tobol Kostanaj (Kaz.) – Jeunesse Esch (Luc.) 1:1, první zápas 0:0, postoupil Esch; Kajrat Almaty – Široki Brijeg (Bos.) 2:1, první zápas 2:1, postoupilo Almaty; FK Makedonija – Alaškert (Arm.) 0:3, první zápas 1:3, postoupil Alaškert; Teuta (Alb.) – Ventspils (Lot.) 1:0, první zápas 0:3, postoupil Ventspils; Inter Turku – Bröndby 2:0, první zápas 1:4, postoupilo Bröndby; Rovaniemi – Aberdeen 1:2, první zápas 1:2, postoupil Aberdeen; Riga – Olimpija Lublaň 0:2, první zápas 3:2, postoupila Lublaň; Craiova 1948 – Sabail (Ázerb.) 3:2, první zápas 3:2, postoupila Craiova; Levadia Tallinn – Stjarnan (Isl.) 3:2 po prodl., první zápas 1:2, postoupil Stjarnan; Dinamo Minsk – Liepaja (Lot.) 1:2, první zápas 1:1, postoupila Liepaja; Levski Sofia – Ružomberok 2:0, první zápas 2:0, postoupil Levski; Haugesund (Nor.) – Cliftonville (Sev. Ir.) 5:1, první zápas 1:0, postoupil Haugesund; Petrocub-Hincesti (Mold.) – AEK Larnaka 0:1, první zápas 0:1, postoupila Larnaka; Apollon Limassol – Žalgiris Kaunas 4:0, první zápas 2:0, postoupil Limassol; Žalgiris Vilnius – Honvéd Budapešť 1:1, první zápas 1:3, postoupil Honvéd; Neftči Baku – Nisporeni (Mold.) 6:0, první zápas 3:0, postoupilo Baku; Zrinjski Mostar (Bos.) – Akademija Panděv (Sev. Mak.) 3:0, první zápas 3:0, postoupil Mostar; Milsami Orhei (Mold.) – FCSB (Rum.) 1:2, první zápas 1:2, postoupil FCSB; Torpedo Kutaisi (Gruz.) – Šymkent (Kaz.) 0:2, první zápas 0:1, postoupil Šymkent; Vaduz – Breidablik (Isl.) 2:1, první zápas 0:0, postoupil Vaduz; Cracovia Krakov – Dunajská Streda 2:2 po prodl., první zápas 1:1, postoupila Dunajská Streda; Hapoel Beerševa – Laci (Alb.) 1:0, první zápas 1:1, postoupila Beerševa; Engordany (And.) – Dinamo Tbilisi 0:1, první zápas 0:6, postoupilo Dinamo; Progres (Luc.) – Cork 1:2, první zápas 2:0, postoupil Progres; Norrköping – Saint Patrick’s (Ir.) 2:1, první zápas 2:0, postoupil Norrköping; Hibernians (Mal.) – Soligorsk (Běl.) 0:1, první zápas 0:1, postoupil Soligorsk; Fehérvár – Zeta (Č. Hora) 0:0, první zápas 5:1, postoupil Fehérvár; B36 Tórshavn (Faer. ostr.) – Crusaders (Sev. Ir.) 2:3, první zápas 0:2, postoupili Crusaders; Kukësi (Alb.) – Debrecín 1:1, první zápas 0:3, postoupil Debrecín; Mura (Slovin.) – Maccabi Haifa 2:3, první zápas 0:2, postoupila Haifa; Hajduk Split – Gzira (Mal.) 1:3, první zápas 2:0, postoupila Gzira; Škupi (Sev. Mak.) – Pjunik (Arm.) 1:2, první zápas 3:3, postoupil Pjunik; Vitebsk (Běl.) – Kuopio 1:1, první zápas 0:2, postoupilo Kuopio; Glasgow Rangers – St. Joseph’s (Gibr.) 6:0, první zápas 4:0, postoupili Rangers; Budučnost Podgorica – Narva Trans (Est.) 4:1, první zápas 2:0, postoupila Podgorica; Ballymena (Sev. Ir.) – Malmö 0:4, první zápas 0:7, postoupilo Malmö; Domžale (Slovin.) – Balzan (Mal.) 1:0, první zápas 4:3, postoupilo Domžale; Radnički Niš – Flora (Est.) 2:2, první zápas 0:2, postoupila Flora; Kilmarnock – Connah’s Quay Nomads (Wal.) 0:2, první zápas 2:1, postoupil Quay; Legia Varšava – Europa (Gibr.) 3:0, první zápas 0:0, postoupila Legia; Reykjavík – Molde (Nor.) 0:0, první zápas 1:7, postoupilo Molde; Shamrock Rovers (Ir.) – Brann Bergen 2:1, první zápas 2:2, postoupil Shamrock; Spartak Trnava – Radnik Bijeljina (Bos.) 2:0 po prodl., na pen. 3:2, první zápas 0:2, postoupil Spartak.

Program  1. předkola Evropské ligy

(první zápasy 11. července, odvety 18. července)

Malmö – Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), Connah’s Quay Nomads (Wal.) – Kilmarnock (Skot.), Breidablik (Isl.) – Vaduz, Brann Bergen – Shamrock Rovers (Ir.), Vitebsk (Běl.) – Kuopio, Šymkent (Kaz.) – Torpedo Kutaisi (Gruz.), Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.) – Legia Varšava, Gzira (Mal.) – Hajduk Split, Radnički Niš – Flora (Est.), CSKA Sofia – Titograd Podgorica, Maccabi Haifa – Mura (Slovin.), Debrecín – Kukësi (Alb.), Jeunesse Esch (Luc.) – Tobol Kostanaj (Kaz.), FCSB (Rum.) – Milsami Orhei (Mold.), Čukarički (Srb.) – Bananc (Arm.), Crusaders (Sev. Ir.) – B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Inter Turku – Bröndby, Priština/St. Joseph’s (Gibr.) – Glasgow Rangers, Cork – Progres (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Molde (Nor.) – KR Reykjavík, Levski Sofia – Ružomberok, Akademija Panděv (Sev. Mak.) – Zrinjski Mostar (Bos.), Zeta (Č. Hora) – Fehérvár (Maď.), Soligorsk (Běl.) – Hibernians (Mal.), Neftči Baku – Nisporeni (Mold.), Olimpija Lublaň – Riga, Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius, Radnik Bijeljina (Bos.) – Spartak Trnava, Fola Esch (Luc.) – Sačchere (Gruz.), Alaškert (Arm.) – Makedonie Skopje, Dinamo Tbilisi – La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Široki Brijeg (Bos.) – Kajrat Almaty, Žalgiris Kaunas – Apollon Limassol (Kypr), Ventspils (Lot.) – Teuta (Alb.), Cracovia Krakov – Dunajská Streda, Stjarnan (Isl.) – Levadia Tallinn, Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.) – Haugesund (Nor.), Riteriai (Lit.) – Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Dinamo Minsk – Liepaja (Lot.), Norrköping (Švéd.) – Saint Patrick’s (Ir.), Aberdeen – Rovaniemi, Domžale (Slovin.) – Balzan (Mal.), Laci (Alb.) – Hapoel Beerševa (Izr.), Budučnost Podgorica – Narva Trans (Est.), Sabail (Ázerb.) – U Craiova 1948 (Rum.), Pjunik (Arm.) – Škupin (Sev. Mak.), AEK Larnaka (Kypr) – Petrocub-Hincesti (Mold.).

Program kvalifikace předkola Evropské ligy

Termín  (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) – Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) – Engordany (And.), Sant Julia (And.) – Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) – Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) – St. Joseph’s (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) – Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) – Cliftonville (Sev. Ir.).

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.