Premier League Tabulka 2021/2022

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Premier League je jednou z nejlepších fotbalových lig na světě a na této stránce najdete výsledky a postavení v tabulce. Dnešní i nadcházející zápasy. . Rovněž se budete moci podívat na minulé výsledky Premier League, abyste mohli informovat o budoucích sázkách, zatímco představujeme aktuální ligovou tabulku včetně údajů týkajících se vstřelených  gólů .

Kluby Premier League v sezóně 2019-20
Arsenal , Aston Villa, Bournemouth, Brighton and Hove Albion, Burnley, Chelsea, Crystal Palace, Everton, Leicester City, Liverpool, Manchester City, Manchester United , Newcastle United, Norwich City, Sheffield United, Southampton, Tottenham Hotspur, Watford, West Ham United, Wolverhampton Wanderers

⚽Premier League Tabulka 2019/2020

⚽Aktuální výsledky Premier League zde⚽

⚽Premier League 2019/2020 program⚽

Kde sledovat Premier League 2019/20 živě?

Zápasy Premier League si budete moci od sezóny 2019/20 vychutnat na zcela novém televizním kanálu s názvem Premier Sport. Ten bude vysílat přímé přenosy z anglické Premier League .V České republice to bude DIGI TV CZ, T-Mobile a O2 Czech Republic.

Ve Velké Británii většinu zápasů Premier League 2019/20 – 2021/22 opět odvysílá osvědčená dvojice Sky Sports, BT Sport a několik setkání také společnost Amazon.

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.