Oktagon PRIME 4 program online

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Oktagon Prime je turnaj smíšených bojových umění, kterou zastřešuje nejlepší organizace MMA v Čechách a na Slovensku Oktagon MMA.

Oktagon Prime 4 , který se uskuteční v Košicích  25. 04. 2020 18:00 v Crow Aréně

HLAVNÍ KARTA

👊👊Oktagon živě na TV Tipsport!👊👊

Jak a kde sledovat Oktagon Prime  live?

Oktagon Prime můžete sledovat tento event přes Pay-per-view. Sledujte Oktagon PRIME  prostřednictvím pay per view live stream za poplatek 6,99 € a můžete sledovat napínavé zápasy  .

Více informacích získáte na oficiálních stránkách Oktagonu zde

👊Oktagon MMA👊

👊 MMA aktuální výsledky👊

Kompletní výsledky Oktagon PRIME 3

 

Miroslav Štrbák – Mateusz Legierski 
Vítěz: Legierski – 2: 1 na body (po 5. kolech)

Ľudovít KLEIN – Lukasz SAJEWSKI
Vítěz: Klein – KO (v 1. kole)

Gábor BORÁDOS   – Mauricio REIS
Vítěz: Borádos – TKO (v 3. kole, rozhodnutí doktora)

Vojta Barborík – Elison GONCALVES
Vítěz: Barborík – Submise / Rear Naked Choke (v 1. kole)

Lucia Krajčovič – Michaela DOSTÁLOVÁ
Vítěz: Dostálová – Submise (v 1. kole)

Miroslav BROŽ – Igor Danis
Vítěz: Brož – Vítěz: Dostálová – Submise (v 1. kole)

Lukáš DVOŘÁK – Pavel LANGER
Vítěz: Langer – Submise / Rear Naked Choke (v 2. kole)

Eva Borodáčova – Ivy Haskovo 
Vítěz: Hašková – KO (v 1. kole)

František FODOR – Aziz DAULIATOV
Vítěz: Fodor – KO (v 2. kole)

Leo Brichta – Daniel Hodorov
Vítěz: Brichta – TKO (v 3. kole)

Michal KONRÁD – Jakub Tichota
Vítěz: Tichota – Submise / Rear Naked Choke (v 3. kole)

Martin HORNÍK – Marek kvasnice
Vítěz: Kvasnica – Submise / Rear Naked Choke (v 3. kole)

Jozef JALOVIAR – Robin FOŠUM
Vítěz: Jaloviar – TKO (v 3. kole)

Kompletní výsledky Oktagon PRIME 2 Košice

Máté Kertész porazil Jozef Wittner – TKO (údery) 1. kolo

Miroslav Štrbák porazil Max Lima – jednomyslné rozhodnutí, 3: 0 na body

Václav Mikulášek porazil Branislav Zuza k – TKO (údery) 1. kolo

Tomáš Le Sy porazil Denis Tripšanský – KO (vysoký kop) 2. kolo

František Fodor porazil Samuel Daňko – TKO (údery) 3. kolo

Predzápasy (Pátek, 17:15 – Oktagon PPV)
Dyk porazil Šutka – vícehlasé rozhodnutí, 2: 1 na body

Kalašnikov porazil Sokolovský – jednomyslné rozhodnutí, na body

Majerník porazil Engel – Submise (rear-naked choke) 2. kolo

Dauliatov porazil Mucha – Submise (rear-naked choke) 2. kolo

Viszlai porazil Hulla – KO, 2. kolo

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.