Ms v hokeji 2022 online

📺Živé sportovní přenosy zde📺

MS v hokeji 2022 bude hostit Finsko . Česká hokejová reprezentace bude hrát ve Skupině B .Český tým bude hrát s Finskem, USA, Švédskem, Lotyšskem, Norskem, Rakouskem a Velkou Británii . Šampionát začne 13. května 2022 a vyvrcholí finálovým duelem 29. května 2022.

MS V HOKEJI 2022 ONLINE

Mistrovství světa v hokeji 2022 se hraje klasickým způsobem. Šestnáct týmů je rozděleno do dvou osmičlenných skupin, kde sehrají utkání systémem každý s každým. Po skončení programu základní části se sestaví tabulka vzájemných zápasů; čtyři nejlepší postoupí do čtvrtfinále, pátý až sedmý končí na turnaji, nejhorší osmý tým sestupuje do nižší divize IA.

Složení skupin MS 2022

 

Skupina A (Helsinky): Kanada,  Německo, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Kazachstán, Itálie, Francie

Skupina B (Tampere): Finsko, USA, Česko, Švédsko, Lotyšsko, Norsko, Rakousko, Velká Británie

Mistrovství světa v hokeji 2022 Tabulka online zde

Mistrovství světa 2021 – základní skupina v Lausanne Program Českého týmu 

Kdy hrají Češi na MS v hokeji 2022?

sobota 14. května (15:20), Česko – Velká Británie

neděle 15. května (19:20), Česko – Švédsko

úterý 17. května (15:20), Česko – Rakousko

čtvrtek 19. května (19:20), Česko – Lotyšsko

sobota 21. května (19:20), Česko – Norsko

pondělí 23. května (15:20), USA – Česko

úterý 24. května (19:20), Finsko – Česko

 

Vstupenky na Ms v hokeji 2022

 

Vstupenky  na základní část se  budou prodávat  od 19 do 179 švýcarských franků (420 – 4 200 Kč), na zápasy vyřazovací části budou stát od 90 do 390 švýcarských franků (2000 – 9000 Kč).

 

Ms v hokeji 2022❱  | Facebook | Instagram | Vstupenky |

 

Konečné pořadí MS 2019 v Bratislavě a Košicích:

1. Finsko
2. Kanada
3. Rusko
4. Česko
5. Švédsko
6. Německo
7. USA
8. Švýcarsko
9. Slovensko
10. Lotyšsko
11. Dánsko
12. Norsko
13. Velká Británie
14. Itálie
15. Francie
16. Rakousko

 

Program Slovenska na MS v hokeji 2021

 

Slovenská hokejová reprezentace se na příštím MS 2021 ve Švýcarsku představí v základní A-skupině v Lausanne s úřadujícími vicemistrem světa Kanaďany, výběrem Česka, Švédska a také týmem Velké Británie.

Dalšími soupeři pravděpodobně budou Německo, Dánsko a nováček v elitní kategorii z Bělorusko. Rozpis Slováků v základní A-skupině v Lausanne Slovenská hokejová reprezentace začne mistrovství světa ve Švýcarsku v květnu 2021 duelem proti výběru Dánska.

 

Sobota 9. května: Slovensko – Dánsko (16.20)

Neděle 10. května: Velká Británie – Slovensko (12.20)

Úterý 12. května: Bělorusko – Slovensko (20.20)

Čtvrtek: 14. května: Švédsko – Slovensko (20.20)

Sobota 16. května: Slovensko – Česko (20.20)

Neděle 17. května: Německo – Slovensko (20.20)

Úterý 19. května: Slovensko – Kanada (12.20)

 

Kompletní program Ms v hokeji 2021

Pátek 8. května:

Skupina A:
16:20 Kanada – Německo,
20:20 Švédsko – Česká republika

Skupina B:
16:20 Finsko – USA,
20:20 Rusko – Švýcarsko.

Sobota 9. května:

Skupina A:
12:20 Německo – Velká Británie,
16:20 Slovensko – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Česká republika

Skupina B:
12:20 Itálie – USA,
16:20 Lotyšsko – Norsko,
20:20 Švýcarsko – Kazachstán.

Neděle 10. května:

Skupina A:
12:20 Velká Británie – Slovensko,
16:20 Kanada – Dánsko,
20:20 Švédsko – Bělorusko.

Skupina B:
12:20 Rusko – Norsko,
16:20 Kazachstán – Lotyšsko,
20:20 Finsko – Itálie.

Pondělí 11. května:

Skupina A:
16:20 Česká republika- Kanada,
20:20 Německo – Švédsko.

Skupina B:
16:20 USA – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Finsko.

Úterý 12. května:

Skupina A:
16:20 Velká Británie – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Norsko,
20:20 Itálie – Lotyšsko.

Středa 13. května:

Skupina A:
16:20 Česká republika – Velká Británie,
20:20 Kanada – Bělorusko.

Skupina B:
16:20 USA – Kazachstán,
20:20 Rusko – Itálie.

Čtvrtek 14. května:

Skupina A:
16:20 Dánsko – Německo,
20:20 Švédsko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Norsko – Švýcarsko,
20:20 Finsko – Lotyšsko.

Pátek 15. května:

Skupina A:
16:20 Německo – Bělorusko,
20:20 Velká Británie – Kanada.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Itálie.

Sobota 16. května:

Skupina A:
12:20 Dánsko – Bělorusko,
16:20 Kanada – Švédsko,
20:20 Slovensko – Česká republika

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – USA,
16:20 Norsko – Itálie,
20:20 Rusko – Finsko.

Neděle 17. května:

Skupina A:
16:20 Švédsko – Velká Británie,
20:20 Německo – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Finsko – Kazachstán,
20:20 Švýcarsko – Lotyšsko.

Pondělí 18. května:

Skupina A:
16:20 Bělorusko – Německo,
20:20 Česká republika – Dánsko.

Skupina B:
16:20 Itálie – Kazachstán,
20:20 USA – Norsko.

Úterý 19. května:

Skupina A:
12:20 Slovensko – Kanada,
16:20 Česká republika – Německo
20:20 Dánsko – Švédsko.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – Rusko,
16:20 Norsko – Finsko,
20:20 USA – Švýcarsko.

Středa 20. května – volný den.

Play off:

Čtvrtek 21. května:

14:20 čtvrtfinále (Lausanne),
16:20 čtvrtfinále (Curych),
18:20 čtvrtfinále (Lausanne),
20:20 čtvrtfinále (Curych).

Pátek 22. května – volný den.

Sobota 23. května – Curych:

14:20 semifinále,
18:20 semifinále.

Neděle 24. května – Curych:

15:20 o 3. místo,
20:20 finále.

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P