MS hokej do 20 let 2020 online

Česká reprezentace zahájí MSJ 2020 ve čtvrtek 26. prosince utkáním s Ruskem (15:00), 28. prosince nastoupí proti Německu (15:00), 30. prosince proti Američanům (19:00) a program základní skupiny uzavře 31. prosince duelem s Kanadou (19:00). Zlaté medaile v roce 2019  získali Finové, kteří porazili USA 3:2. Bronz získali Rusové po výhře nad Švýcarskem 5:2.

Kompletní program České reprezentace na MS juniorů do 20 let

Česká reprezentace ve skupině B, tyto zápasy se budou hrát v  Ostravě

Čtvrtek 26. prosince 2019  15:00 Česko – Rusko (sk. B, Ostrava)

Sobota 28. prosince 2019   15:00 Česko – Německo (sk. B, Ostrava)

Pondělí 30. prosince 2019 19:00 USA – Česko (sk. B, Ostrava)

Úterý 31. prosince 2019  19:00 Kanada – Česko (sk. B, Ostrava)

 Nominace českého týmu na MS v hokeji juniorů do 20 let

 

Složení skupin MS do 20 let 2020

Skupina A ( Třinec):
Finsko ,Švýcarsko ,Švédsko ,Slovensko ,Kazachstán

Standings provided by Sofascore LiveScore

Skupina B (Ostrava):
USA ,Rusko ,Kanada ,Česko ,Německo

Standings provided by Sofascore LiveScore

 

Program turnaje MS do 20 let 2020

Čtvrtek 26. prosince 2019:
15:00 Švýcarsko – Kazachstán (sk. A, Třinec)
15:00 Česko – Rusko (sk. B, Ostrava)
19:00 Švédsko – Finsko (sk. A, Třinec)
19:00 Kanada – USA (sk. B, Ostrava)

Pátek 27. prosince 2019:
15:00 Slovensko – Kazachstán (sk. A, Třinec)
19:00 Neměcko – USA (sk. B, Ostrava)

Sobota 28. prosince 2019:
15:00 Finsko – Slovensko (sk. A, Třinec)
15:00 Česko – Německo (sk. B, Ostrava)
19:00 Švýcarsko – Švédsko (sk. A, Třinec)
19:00 Rusko – Kanada (sk. B, Ostrava)

Neděle 29. prosince 2019:
15:00 Kazachstán – Finsko (sk. A, Třinec)
19:00 USA – Rusko (sk. B, Ostrava)

Pondělí 30. prosince 2019:
15:00 Kazachstán – Švédsko (sk. A, Třinec)
15:00 Německo – Kanada (sk. B, Ostrava)
19:00 Slovensko – Švýcarsko (sk. A, Třinec)
19:00 USA – Česko (sk. B, Ostrava)

Úterý 31. prosince 2019:
15:00 Švédsko – Slovensko (sk. A, Třinec)
15:00 Rusko – Německo (sk. B, Ostrava)
19:00 Finsko – Švýcarsko (sk. A, Třinec)
19:00 Kanada – Česko (sk. B, Ostrava)

Čtvrtek 2. ledna 2020:
10:00 1. zápas o udržení (Ostrava)
12:30 1. čtvrtfinále (Třinec)
15:00 2. čtvrtfinále (Ostrava)
17:30 3. čtvrtfinále (Třinec)
20:00 4. čtvrtfinále (Ostrava)

Sobota 4. ledna 2020:
11:00 2. zápas o udržení (Ostrava)
15:00 1. semifinále (Ostrava)
19:00 2. semifinále (Ostrava)

Neděle 5. ledna 2020:
11:00 případný 3. zápas o udržení (Ostrava)
15:00 zápas o bronz (Ostrava)
19:00 finále (Ostrava)

Mistrovství světa juniorů je soutěž juniorských reprezentačních mužstev do 20 let členských zemí IIHF. Na vzniku této soutěže se významně podílel čs. lední hokej a jeho zástupce v IIHF Miroslav Šubrt. Zahajovacímu ročníku 1977, který se hrál v Československu, předcházely tři neoficiální ročníky . Turnaj se koná každý rok na přelomu starého a nového roku.

MS do 20 let

🏒Video IIHF – Video zostrihy zo všetkých zápasov MS v hokeji juniorov 2019

🏒IIHF web – Oficiálny web šampionátu – aktuality a novinky (EN)

🏒Facebook – Oficiálna FB stránka IIHF

🏒Instagram – Oficiálna Instagram profil IIHF

🏒Twitter – Oficiálny Twitter profil IIHF

MSJ 2020 – Česko online přenos zdarma

 

Konečné pořadí loňského MS v hokeji do 20 let 2019

Středa 26. prosince (noc na čtvrtek)
Skupina A:
ČESKO – Švýcarsko 2:1P
Kanada – Dánsko 14:0 (3:0, 5:0, 6:0)
Skupina B:
USA – Slovensko 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Finsko – Švédsko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Čtvrtek 27. prosince (noc na pátek)
Skupina A:
Rusko – Dánsko 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Kanada – Švýcarsko 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Skupina B:
Slovensko – Švédsko 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Finsko – Kazachstán 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Pátek 28. prosince (noc na sobotu)
Skupina A:
ČESKO – Rusko 1:2
Skupina B:
Kazachstán – USA 2:8

Sobota 29. prosince (noc na neděli)
Skupina A:
Dánsko – Švýcarsko 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Kanada – ČESKO 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

Skupina B:
Slovensko – Finsko 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Švédsko – USA 5:4 v prodl. (1:0, 2:0, 1:4 – 1:0)

Neděle 30. prosince (noc na pondělí)
Skupina A:
Švýcarsko – Rusko 4:7 (2:1, 1:2, 1:4)
Skupina B:
Kazachstán – Slovensko 2:11 (0:6, 1:3, 1:2)

Pondělí 31. prosince
Skupina A:
ČESKO – Dánsko 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Kanada – Rusko 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Skupina B:
Švédsko – Kazachstán 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
USA – Finsko 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Středa 2. ledna
o udržení – 1. zápas: Kazachstán – Dánsko 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
čtvrtfinále: Švédsko – Švýcarsko 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Čtvrtek 3. ledna
čtvrtfinále: Kanada – Finsko 1:2P (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1)
čtvrtfinále: ČESKO – USA 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
čtvrtfinále: Rusko – Slovensko 8:3 (4:0, 3:0, 1:3)

Pátek 4. ledna
O udržení – 2. zápas: Dánsko – Kazachstán 0:4 (0:2, 0:0, 0:2), Dánsko sestupuje
semifinále: Rusko – USA 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Sobota 5. ledna
semifinále: Finsko – Švýcarsko 6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
o 3. místo: Rusko – Švýcarsko 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Neděle 6. ledna:
finále: USA – Finsko 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.