Mistrovství světa v hokeji 2021 Tabulka

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Sledujte tabulky Ms v hokeji 2021. 84. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2021. Pořadatelem bude Švýcarsko a hrát se bude ve městech Curych a Lausanne. Turnaj probíhá od pátku 8.5.2021 do neděle 24.5.20201.Čeští hokejisté vstoupí do mistrovství světa 2021 ve Švýcarsku duelem proti Švédsku.Postupně pak budeme hrát proti Bělorusku,Kanadě ,Velké Británii, Slovensku , Dánsku a Německu

Skupina A

Standings provided by Sofascore LiveScore

Skupina B

Standings provided by Sofascore LiveScore

Program Ms v hokeji 2021

Pátek 8. května:

Skupina A:
16:20 Kanada – Německo,
20:20 Švédsko – ČR.

Skupina B:
16:20 Finsko – USA,
20:20 Rusko – Švýcarsko.

Sobota 9. května:

Skupina A:
12:20 Německo – Velká Británie,
16:20 Slovensko – Dánsko,
20:20 Bělorusko – ČR.

Skupina B:
12:20 Itálie – USA,
16:20 Lotyšsko – Norsko,
20:20 Švýcarsko – Kazachstán.

Neděle 10. května:

Skupina A:
12:20 Velká Británie – Slovensko,
16:20 Kanada – Dánsko,
20:20 Švédsko – Bělorusko.

Skupina B:
12:20 Rusko – Norsko,
16:20 Kazachstán – Lotyšsko,
20:20 Finsko – Itálie.

Pondělí 11. května:

Skupina A:
16:20 ČR – Kanada,
20:20 Německo – Švédsko.

Skupina B:
16:20 USA – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Finsko.

Úterý 12. května:

Skupina A:
16:20 Velká Británie – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Norsko,
20:20 Itálie – Lotyšsko.

Středa 13. května:

Skupina A:
16:20 ČR – Velká Británie,
20:20 Kanada – Bělorusko.

Skupina B:
16:20 USA – Kazachstán,
20:20 Rusko – Itálie.

Čtvrtek 14. května:

Skupina A:
16:20 Dánsko – Německo,
20:20 Švédsko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Norsko – Švýcarsko,
20:20 Finsko – Lotyšsko.

Pátek 15. května:

Skupina A:
16:20 Německo – Bělorusko,
20:20 Velká Británie – Kanada.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Itálie.

Sobota 16. května:

Skupina A:
12:20 Dánsko – Bělorusko,
16:20 Kanada – Švédsko,
20:20 Slovensko – ČR.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – USA,
16:20 Norsko – Itálie,
20:20 Rusko – Finsko.

Neděle 17. května:

Skupina A:
16:20 Švédsko – Velká Británie,
20:20 Německo – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Finsko – Kazachstán,
20:20 Švýcarsko – Lotyšsko.

Pondělí 18. května:

Skupina A:
16:20 Bělorusko – Německo,
20:20 ČR – Dánsko.

Skupina B:
16:20 Itálie – Kazachstán,
20:20 USA – Norsko.

Úterý 19. května:

Skupina A:
12:20 Slovensko – Kanada,
16:20 ČR – Německo,
20:20 Dánsko – Švédsko.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – Rusko,
16:20 Norsko – Finsko,
20:20 USA – Švýcarsko.

Středa 20. května – volný den.

Play off:

Čtvrtek 21. května:

14:20 čtvrtfinále (Lausanne),
16:20 čtvrtfinále (Curych),
18:20 čtvrtfinále (Lausanne),
20:20 čtvrtfinále (Curych).

Pátek 22. května – volný den.

Sobota 23. května – Curych:

14:20 semifinále,
18:20 semifinále.

Neděle 24. května – Curych:

15:20 o 3. místo,
20:20 finále.

Leave your vote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.