Mistrovství Evropy 2021 ve fotbale hráčů do 21 program výsledky živě

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Euro U21 2021 bude jedinečně rozdělena na dvě části; skupinová fáze potrvá od 24. do 31. března a poté vyřazovací fáze od 31. května do 6. června. 16 týmů bylo rozděleno do čtyř skupin po čtyřech , přičemž první dva z nich postoupí do čtvrtfinále EURO U21 2021 .

⚽UERO 2021 Fotbal výsledky zde⚽

Skupiny  2021 U21 EURO

Skupina A : Maďarsko, Německo, Rumunsko, Nizozemsko

Skupina B : Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Itálie

Skupina C : Rusko, Island, Francie, Dánsko

Skupina D : Portugalsko, Chorvatsko, Anglie, Švýcarsko

 

EURO U21 2021 program

Skupinová fáze (24. – 31. Března)

Středa 24. března
Skupina A

Maďarsko vs Německo (21:00, Székesfehérvár)
Rumunsko vs Nizozemsko (21:00, Budapešť)

Skupina B
Slovinsko vs Španělsko (18:00, Maribor)
Česká republika vs Itálie (18:00, Celje)

Čtvrtek 25. března
Skupina C

Francie vs Dánsko (21:00, Szombathely)
Rusko vs. Island (18:00, Győr)

Skupina D
Portugalsko vs Chorvatsko (21:00, Koper)
Anglie vs Švýcarsko (15:00, Koper)

Sobota 27. března
Skupina A

Maďarsko vs Rumunsko (18:00, Budapešť)
Německo vs Nizozemsko (21:00, Székesfehérvár)

Skupina B
Španělsko vs Itálie (21:00, Maribor)
Slovinsko vs Česká republika (18:00, Celje)

Neděle 28. března
Skupina C

Rusko vs Francie (21:00, Szombathely)
Island vs. Dánsko (15:00, Győr)

Skupina D
Portugalsko vs Anglie (21:00, Lublaň)
Chorvatsko vs Švýcarsko (18:00, Koper)

Úterý 30. března
Skupina A

Německo vs Rumunsko (18:00, Budapešť)
Nizozemsko vs Maďarsko (18:00, Székesfehérvár)

Skupina B
Itálie vs Slovinsko (21:00, Maribor)
Španělsko vs Česká republika (21:00, Celje)

Středa 31. března
Skupina C

Dánsko vs Rusko (18:00, Szombathely)
Island vs. Francie (18:00, Győr)

Skupina D
Švýcarsko vs Portugalsko (18:00, Lublaň)
Chorvatsko vs Anglie (18:00, Koper)

Vyřazovací fáze (31. května – 6. června)

Pondělí 31. května: Čtvrtfinále
QF1: Skupina vítězů A proti druhé skupině C (Budapešť)
QF2: Skupina vítězů C proti skupině
druhých A (Székesfehérvár) QF3: Skupina vítězů B proti skupině D (Maribor)
QF4 : Vítěz skupiny D vs Druhé místo skupiny B (Lublaň)

Čtvrtek 3. června: Semifinále
SF1: Vítěz QF1 vs Vítěz QF2 (Székesfehérvár)
SF2: Vítěz QF3 vs Vítěz QF4 (Maribor)

Neděle 6. června: Konečný
vítěz SF1 vs. vítěz SF2 (Lublaň)

Místa konání

Celkově bude hrát osm her – čtyři v každé zemi. Skupiny A a C se budou hrát v Maďarsku, skupiny B a D ve Slovinsku.

Maďarsko
Aréna Sóstó, Székesfehérvár (3 x skupina A, čtvrtfinále, semifinále)
Bozsik Aréna, Budapešť (3 x skupina A, čtvrtfinále)
Haladás Stadion, Szombathely (3 x skupina C)
Gyirmóti Stadion, Győr (3 x Skupina C)

Slovinsko
Stadion Ljudski Vrt, Maribor (3 x skupina B, čtvrtfinále, semifinále)
Stadion Celje, Celje (3 x skupina B)
Stadion Stožice, Ljubljana (2 x skupina D, čtvrtfinále, finále)
Stadion Bonifika, Koper (4 x skupina D)

 

Kdo jsou poslední vítězové?

2019 : Španělsko
2017 : Německo
2015 : Švédsko
2013 : Španělsko
2011 : Španělsko

Kde se bude hrát

Maďarsko
Budapešť: Bozsik Aréna
Győr: Gyirmóti Stadion
Székesfehérvár: Aréna Sóstó
Szombathely: Haladás Stadion

Slovinsko
Celje: Stadion Celje
Ljubljana: Stadion Stožice
Koper: Stadion Bonifika
Maribor: Stadion Ljudski vrt