Marie Bouzkova tenis online

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Zde můžete sledovat tenisové utkání Tenis online

Marie Bouzkova

Marie Bouzkova Tenis online

Tenis výsledky online

Marie Bouzkova výsledky a zápasy online

Tenis online

Marie Bouzkova Instagram

Marie Bouzková je česká profesionální tenistka, vítězka juniorské dvouhry na US Open 2014. Ve své dosavadní kariéře nevyhrála na okruhu WTA Tour žádný turnaj. V rámci okruhu ITF získala do srpna 2019 dvanáct titulů ve dvouhře a tři ve čtyřhře.

Na žebříčku WTA byla ve dvouhře nejvýše klasifikována v srpnu 2019 na 91. místě a ve čtyřhře pak v červenci téhož roku na 248. místě. Ve světovém kombinovaném žebříčku ITF juniorek byla nejvýše postavená v prosinci 2014 na 7. místě. Trénuje ve floridském Bradentonu a v Česku na dvorcích Sparty Praha.

Do českého fedcupového týmu byla poprvé nominována v roce 2019 na dubnovou baráž Světové skupiny proti Kanadě

Na webu sport-dnes.cz naleznete livescore a výsledkový servis z následujících sportovních odvětví: fotbal, lední hokej, tenis, basketbal, házená, volejbal, baseball, americký fotbal, ragby a kriket. U jednotlivých zápasů naleznete též tabulky jednotlivých soutěží, u tenisu a pohárových soutěží pavouka ke každému turnaji. Přenosy na naší stránce nevysíláme. TV program sportovních přenosů patří webu Tipsport.cz Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com a FcTables.com které k nim drží příslušná práva a licence. Obsah stránek mají pouze informační charakter.