Kde sledovat LOH 2021 online přenosy ?

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Kde sledovat Letní olympijské hry 2021 online ? Letní olympijské hry 2021, se budou konat v japonském Tokiu. Slavnostní zahájení proběhne 24. července 2021 a zakončení se uskuteční 9. srpna 2021.

Sportovní vrchol roku 2021 v podobě letních olympijských her je tady a my vám přinášíme článek o tom kde sportovní svátek sledovat v televizi , na internetu či mobilu a tabletu.

Prvním a oficiálním zdrojem informací bude určitě webová stránka olympijských her, kterou naleznete na adrese TOKYO 2021 . Zde objevíte program všech disciplín, informace o stadionech, sportovcích a samozřejmě také výsledky.

🥇🥈🥉TOKYO 2021🥇🥈🥉

Přímé přenosy z LOH  má Česká televize, jinak tomu nebude i u LOH 2021. Na kanálech ČT Sport, ČT2 budeme moci sledovat většinu sportovních závodů   .

LOH 2021 na ČT sport živě

Česká televize vlastní práva na vysílání letních olympijských her a tak jako každé čtyři roky můžeme sledovat zápasy  jak na obrazovkách české televize nebo na  webu  sport.ceskatelevize.cz

📺ČT sport živé vysílání live📺

Eurosport online přenosy

Dalším kanálem je  Eurosport .  Eurosport nabídne veškeré vysílání Eurosportu 1 a 2, a k tomu ještě vedlejší kanály v případě souběžných sportovních přenosů. Eurosport Player nabízí  přístup k programům Eurosportu. Živě lze sledovat  z počítače, mobilu nebo tabletu přímé přenosy z letních olympijských her .

📺 Eurosport 📺

Mezinárodní olympijský výbor

Oficiální stránka pořadatelů nabízí kompletní program, výsledky, tabulku národů, spoustu fotek . Na YouTube kanálu Olympic najdete sestřihy videí  z letošní olympiády .

📺Letní olympijské hry 2021 na youtube📺

LOH 2021 Tokio program

Aktuální program olympijských her naleznete  zde 📺LOH 2021 nebo 📺Tokio 2021 online zde

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor určitě bude informovat jak o českých sportovcích tak i o olympiádě samotné . Oficiální YouTube kanál přinášející rozhovory s českými sportovci Český olympijský tým na Youtube a nebo můžete sledovat webové stránky ČOV Český olympijský výbor .

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P