Kde sledovat fotbalové Euro 2021 online přenosy ?

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Fotbalové Euro 2021 odstartuje 12. června turnaj se bude ve třinácti různých státech Baku, Mnichov, Řím, Petrohrad, Kodaň, Dublin, Budapešť, Brusel, Amsterodam, Bukurešť, Bilbao, Glasgow a Londýn, kde se bude hrát finále. V případě, že nebudete v dosahu klasické televize, existuje mnoho služeb kde sledovat Euro 2021 zápasy ze živě.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal živě⚽Fotbal program

Euro 2021  na ČT sport živě

Podobně jako u hokejové mistrovství světa nebo  olympiádu v Tokiu  bude EURO 2021 vysílat  Česká televize .Česká televize vlastní práva na vysílání kvalifikace i závěrečného turnaje  a tak jako každé čtyři roky můžeme sledovat zápasy  jak na obrazovkách české televize nebo na  webu  sport.ceskatelevize.cz

📺ČT sport živé vysílání live📺

 

Eurosport online přenosy

Dalším kanálem je  Eurosport .  Eurosport nabídne veškeré vysílání Eurosportu 1 a 2, a k tomu ještě vedlejší kanály v případě souběžných sportovních přenosů. Eurosport Player nabízí  přístup k programům Eurosportu. Živě lze sledovat  z počítače, mobilu nebo tabletu přímé přenosy z Euro 2020  .

📺 Eurosport 📺

Euro 2021 na TV Tipsport

Sledujte  přenosy z Euro 2020   na TV Tipsport live streamu ,dostupné stovky fotbalových  přenosů zdarma, je jen na Vás jaký si vyberete. TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa.

⚽Fotbal dnes program

Uefa .com

Dalším webem který určitě stojí za zmínku je oficiální web Uefa , zde si můžete prohlédnout všechny možné soupisky ,statistiky a oficiální sestřihy ze  zápasů  . Zde je  ⚽oficiální web Uefa šampionátu nebo  ⚽ youtubový kanál Uefa.

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P