Kde sledovat Bundesligu živě?

V Čecku vlastní televizní práva na německou Bundesligu společnost Digi, která ji vysílá prostřednictvím kanálů Digi Sport .

V Čechách si světový fotbal však mohou užít i předplatitelé T-mobilu, který vlastní balíček Magio TV .

Pro ty, kteří takovou možnost nemají Digi připravilo opět funkci DIGI GO , kde si za malý poplatek můžete podívat německou ligu přímo na vašem mobilu či tabletu.

Poslední alternativou, jak sledovat Bundesligu v České republice je pomocí live streamů sázkových kanceláří . Svou vlastní televizi a živé přenosy z Bundesligy nabízí v Fortuna, Tipsport a Chance.

 

Německo vlastní televizní práva na Bundesligu několik televizních společností. Konkrétně jde o SKY Deutschland , DAZN či mimořádně populární ZDF . Kromě živých přenosů na těchto kanálech najdete i podrobné přehledy a analýzy každého kola.

Bundesliga na Youtube TV

Streamovací platforma od Youtube není na světě ještě tak dlouho, jak jiný konkurenti, ale i za tak krátkou dobu si získala množství fanoušků. Youtube TV totiž nabízí přes 70 televizních stanic, ke kterým by se běžný člověk ne vždy dostal. Jednou z takových je i FOX Sport, kde si můžete prohlédnout nejvyšší německou soutěž.

Youtube TV sjednotilo cenu a měsíční balíček momentálně stojí 49,99 dolarů na měsíc. V této ceně máte zahrnutých množství televizních stanic, seriálů a dalších vlastních projektů.

Bundesliga – oficiální aplikace

Na začátek musíme poznamenat, že oficiální aplikace Bundesligy se mimořádně vydařila. Přivítalo nás velmi příjemné rozhraní a jednoduchá grafika, ve které se nikdo neztratí. V aplikací najdete všechny důležité informace o nejvyšší německé ligy. Novinky, rozpis zápasů, tabulka, ale také seznam vysílacích ze země odkud pocházíte.

Potěšil nás také Fantasy Manager, který si můžete stáhnout přes Google Play a iOS. Několik ligy by se mohly od Bundesligy v tomto případě učit.

 

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.