in

Kde sledovat Box živě? Anthony Joshua vs Kubrat Pulev online přenos

🥊Anthony Joshua vs Kubrat Pulev: Sledujte online přenos zdarma

Zápas by měla vysílat buď stanice Nova Sport nebo O2 Sport. Oba tyto TV kanály lze sledovat i na internetu.  Souboj Anthony Joshua vs Kubrat Pulev můžete sledovat v přímém přenosu .

BOX v přímém přenosu na Nova Sport

Nova TV umožňuje fanoušky boxu  v Čechách sledovat zápasy Boxu  v TV na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Většinou jde o zápasy z hlavní karty a s českým komentářem v podání Ondřeje Novotného. Kanály Nova Sport můžete sledovat na internetu přes VOYO.

Box živě na O2 TV SPORT

Pokud chcete dívat nejlepší zápasy boxu  tak určitě přes O2 TV Sport. Pokud si koupíte balíček Sport Pack a neunikne vám nic z české MMA scény. Zároveň budete moci sledovat fotbalovou Oktagon MMA, Ligu Mistrů, hokejovou ligu a k dispozici budete mít športove programy jako O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis .

🥊Box živě na TV Tipsport!🥊

🥊Dajto naživo🥊

 

Výsledek prvního boxerského klání  Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Deontay Wilder vs. Tyson Fury byl profesionální boxerský zápas, který se konal 1. prosince 2018 ve Staples Center v Los Angeles v Kalifornii . Neporažený obhájce šampióna WBC v těžké váze Deontay Wilder čelil neporaženému vyzývateli a bývalému WBA (Super) , IBF , WBO , IBO , The Ring a přímému vítězi v těžké váze Tyson Fury . Boj skončil kontroverzním rozděleným remízou, s scorecards na 115–111 pro Wildera, 114–112 pro Fury (který byl nesprávně vyhlášen jako 114–110) a 113–113.

What do you think?

Written by liga online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

F1 Velká cena Abu Dhabí 2023 online přenos

Rallye Dakar 2023 program výsledky online přenosy