Jak a kde sledovat přímé přenosy NBA ?

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Zápasy nejslavnější basketbalové ligy NBA můžete sledovat online . My vám dnes přinášíme přehled všech dostupných možností, jak a kde sledovat v NBA přímé přenosy živě. NBA je plně profesionální nejvyšší basketbalová liga v Severní Americe, považována za nejprestižnější basketbalovou soutěž na světě.

NBA se dělí na Západní konferenci (Western Conference) a Východní konferenci (Eastern Conference), z nichž každá se aktuálně skládá ze tří divizí po pěti družstvech. Sezóna NBA se skládá z dlouhodobé části (hrané systémem každý s každým) a závěrečného play-off hraného vylučovacím systémem. Play-off se hraje zvlášť v každé konferenci, vítězové východní a západní konference se na závěr utkávají ve Finále NBA. Každé družstvo odehraje celkem 82 zápasů a ze západní a východní konference postoupí vždy 16 týmů do play-off (8 týmů ze západní konference a 8 týmů z východní konference)

 

Jak a kde sledovat NBA živě online na internetu

Jak a kde sledovat NBA živě je díky online živým přenosu , které nabízejí některé stránky či televize sázkových kanceláří.

🏀Basketbal živě🏀NBA tabulka🏀NBA výsledky zde

NBA živě na TV Tipsport

Jednou z možností kde sledovat NBA  je TV Tipsport. Stačí se  registrovat a vložit 100 kč  se kterou získáte bonus a sledovat TV Tipsport zdarma .

🏀TV Tipsport🏀

NBA online přenosy  na Fortuna TV

Další  sázkovou společností, která  nabízí live stream z basketbalové NBA je Fortuna. Ta, podobně, jako konkurence vyžaduje ke dívání jen registraci, díky které dostanete možnost dívat Fortuna TV několik dní zdarma.

🏀Fortuna TV🏀

Sledujte NBA  na  oficiální stránce

 Oficiální stránka NBA nabízí všechny zápasy živě po celou sezonu .  Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí možnosti jak sledovat zápasy. ( VÝBĚR TÝMU -JEDEN TÝM, KAŽDÁ HRA ,LEAGUE PASS – KAŽDÝ TÝM, KAŽDÁ HRA,3 HRY ZA MĚSÍC ) a nebo jen  zkušební verze zdarma po dobu 7 dní .

🏀Sledujte NBA 🏀

Jak sledovat NBA živě v České republice?

Jediným vlastníkem vysílacích práv na NBA placený kanál Nova Sport 1 a Nova Sport 2. NBA živě na Voyo.cz . Předplatným této služby si tak můžete, stejně vychutnat zápasy z nejlepší basketbalové ligy světa.

NBA je složena z 30 týmů rozdělených do dvou konferencí se třemi divizemi.

ZÁPADNÍ KONFERENCE
Northwest (Severozápadní): Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, Oklahoma City Thunder, Portland Trail Blazers, Utah Jazz

Pacific (Pacifická): Golden State Warriors, Los Angeles Clippers, Los Angeles Lakers, Phoenix Suns, Sacramento Kings

Southwest (Jihozápadní): Dallas Mavericks, Houston Rockets, Memphis Grizzlies, New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs

VÝCHODNÍ KONFERENCE
Atlantic (Atlantická): Boston Celtics, Brooklyn Nets, New York Knicks, Philadelphia 76ers, Toronto Raptors

Central (Centrální): Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, Indiana Pacers, Milwaukee Bucks

Southeast (Jihovýchodní): Atlanta Hawks, Charlotte Hornets, Miami Heat, Orlando Magic, Washington Wizards

Češi v NBA

Basketbalista Tomáš Satoranský momentálně hraje za Washingtonem Wizards . Stal se tak čtvrtým Čechem který hraje v NBA. Před nim hráli ligu Jiří Zídek , Jiří Welsch a Jan Veselý .

Leave your vote

Comments

0 comments

Napsat komentář

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P