Hokej živě

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Hokej živě : Podrobný přehled těch nejsledovanějších hokejových sportovních událostí, zápasů, lig a turnajů, které můžete sledovat z pohodlí domova v TV, nebo online na internetu v počítači, tabletu nebo mobilu.Živé přenosy z hokeje v televizích i na internetu a každý divák tak může v pohodlí domova sledovat live přenos utkání, které ho zrovna zajímá a které se hraje třeba na druhé straně světa. Stream umožňují sledovat nejvyšší soutěže jako je například NHL, KHL, Extraliga, Ms v hokeji , Světový pohár a mnoho dalších.

 

Kdy hrají Češi na MS v hokeji 2021?

pátek 21. 5. od 15:15, Rusko – Česko
sobota 22. 5. od 19:15, Česko – Švýcarsko
pondělí 24. 5. od 19:15, Česko – Bělorusko
čtvrtek 27. 5. od 19:15, Švédsko – Česko
sobota 29. 5. od 11:15, Česko – Velká Británie
pondělí 31.5 od 15.15 Česko – Dánsko
úterý 1. 6. od 15:15, Slovensko – Česko

Hokej živě -HOKEJOVÉ PŘENOSY

🏒Hokej výsledky  🏒Hokej online 🏒Hokej živě

Hokejové tabulky
🥅Extraliga, 🥅1. liga Chance , 🥅MS v hokeji 2021, 🥅NHL, 🥅Champions Hockey League, 🥅 KHL , 🥅Švédská hokejová liga ,🥅 Finsko Liiga 

Přenosy na naší stránce nevysíláme. TV program sportovních přenosů patří webu Tipsport.cz

Mistrovství světa v ledním hokeji

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje.

PLAY 📟RÁDIO ŽIVĚ: Poslouchejte hokej živě na stanici Rádiožurnál zdarma !! zde⏪

Kde sledovat :ČT sport, Youtube ,Tipsport, Fortuna, Chance

Extraliga (1. česká hokejová liga)

Extraliga ledního hokeje je nejvyšší soutěž v ledním hokeji, která je pořádána na území České republiky. Tato soutěž vznikla v sezoně 1993/94 jako nástupce Československé hokejové ligy. Od základní části sezóny 2010/11 nesla soutěž název Tipsport Extraliga.

Kde sledovat :

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

NHL

National Hockey League je profesionální soutěž v ledním hokeji, které se účastní kluby ze Spojených států amerických a Kanady. Je považována za nejprestižnější ligu světa. Hraje ji 31 mužstev, která jsou rozdělena do dvou konferencí, východní a západní.

Kde sledovat :Nova Sport, Voyo ,Tipsport, Fortuna,  Chance

KHL

Kontinentální hokejová liga je mezinárodní profesionální hokejová liga. Byla založena v roce 2008 a navazuje na svého předchůdce, ruskou superligu. V současnosti je považovaná za prémiovou ligu v Evropě a Asii a za druhou nejlepší hokejovou ligu na světě.

Kde sledovat :Sport1, Sport2 ,Tipsport, Fortuna,  Chance, SazkaBet

VHL

Vyšší hokejová liga je druhou nejvyšší mezinárodní hokejovou ligou v Eurasii. Vznikla v roce 1992. Přestože je liga řízena Ruským hokejovým svazem, ligy se mohou účastnit i zahraniční týmy. Před vznikem Kontinentální ligy vítězové Vyšší ligy postupovali do Ruské superligy.

Kde sledovat :Sport1, Sport2 ,Tipsport, Fortuna,  Chance, SazkaBet

Hokejová Liga mistrů (CHL)

Hokejová liga mistrů je evropská mezinárodní hokejová soutěž, jejíž první ročník se konal v sezóně 2014/2015, a kterou pořádá akciová společnost Champions Hockey League.

Kde sledovat : Tipsport, Fortuna, Chance
Sport1, Sport2

Eliserien

Svenska hockeyligan, v letech 1975-2013 pod názvem Elitserien i ishockey, je nejvyšší hokejová soutěž ve Švédsku. V současnosti ji hraje 14 týmů. Poprvé se pod názvem Elitserien hrála v sezóně 1975-76, historie švédského hokejového šampionátu ale trvá už od roku 1922.

Kde sledovat : Tipsport, Fortuna, Nike, Chance
sport2

Světový pohár v ledním hokeji (World Cup of Hockey)

Světový pohár v ledním hokeji je mezinárodní hokejový turnaj. Jeho první ročník byl pořádán v roce 1996. Světový pohár se stal nástupcem Kanadského poháru, který byl nepravidelně konán mezi lety 1976 až 1991. Turnaj Světového poháru se zatím konal třikrát. Poprvé v roce 1996, kdy jej získala reprezentace Spojených států amerických a dále v letech 2004 a 2016, kdy jej získala kanadská reprezentace. Světový pohár organizuje NHL, na rozdíl od Mistrovství světa a turnajů na Zimních olympijských hrách, které organizuje IIHF.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport, Fortuna, Chance

Chance liga (2. česká hokejová liga)

1. česká hokejová liga, od sezóny 2018/2019 nazývaná podle svého titulárního partnera Chance liga, je druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice. 0d sezóny 2019/2020 dva vítězové semifinále play-off soutěže automaticky postupují a nahrazují dva poslední týmy extraligy ledního hokeje.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport,Chance

Leave your vote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.