Lis 26, 2018
266 Views

Živě HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav

Written by

Zde můžete sledovat hokejové utkání HC Kometa Brno živě live stream online

HC Kometa Brno

HC Kometa Brno hokej živě

HC Kometa Brno ( Hockey Club Kometa Brno) je klub ledního hokeje z České republiky, sídlící v moravské metropoli v Brně. Založen byl v roce 1953 pod názvem TJ Rudá hvězda Brno a zpočátku tak patřil pod ministerstvo vnitra. V roce 1962 se z klubu stal civilní tým a to po přesunu pod firmu ZKL. Ve své historii získala (jako Rudá hvězda Brno, ZKL Brno a pod dnešním názvem Kometa) celkově 13 titulů mistra Československa (11) a České republiky (2), což ji pasuje do pozice nejúspěšnějšího hokejového klubu v zemi. Také na mezinárodní scéně je pak Kometa Brno nejúspěšnějším českým klubem a to se třemi tituly z Evropského hokejového poháru. Od sezóny 2009/10 působí v Extralize, české nejvyšší soutěži ledního hokeje.

Momentálně Kometa trénuje a hraje v DRFG Areně. S nedávnými úspěchy se ale začaly objevovat informace, že by ráda postavila stadion nový, nedaleko parku Lužánky. Dle momentálních plánů by za novým stadionem mohla stát brněnská architektonická kancelář A PLUS, člen skupiny DRFG, tedy jednoho z momentálních vlastníků klubu. Má v plánu ze stadionu udělat nejmodernější stavbu tohoto druhu v České republice. Tento atelier mimo jiné stojí i za projektem Univerzitního kampusu Masarykovy univerzity nebo střediskem CEITEC, stejně jako stála u prvních návrhů pražské O2 arény.

Sleduj HC Kometa Brno Živě zde

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby třetích stran. Děkujeme za pochopení.

Article Categories:
Živé přenosy