Živě HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec Play off

Zde můžete sledovat hokejové utkání HC Kometa Brno živě live stream online

HC Kometa Brno

HC Kometa Brno hokej živě

HC Kometa Brno je klub ledního hokeje z České republiky, sídlící v moravské metropoli v Brně. Založen byl v roce 1953 pod názvem TJ Rudá hvězda Brno a zpočátku tak patřil pod ministerstvo vnitra. V roce 1962 se z klubu stal civilní tým a to po přesunu pod firmu ZKL. Ve své historii získala (jako Rudá hvězda Brno, ZKL Brno a pod dnešním názvem Kometa) celkově 13 titulů mistra Československa (11) a České republiky (2), což ji pasuje do pozice nejúspěšnějšího hokejového klubu v zemi. Také na mezinárodní scéně je pak Kometa Brno nejúspěšnějším českým klubem a to se třemi tituly z Evropského hokejového poháru. Od sezóny 2009/10 působí v Extralize, české nejvyšší soutěži ledního hokeje.

Přenosy z playoff hokejové extraligy 2019 nabídne ČT Sport sledovat můžete na internetu zdarma zde HC Kometa Brno živě . 

Další možností kde sledovat hokej živě  je O2 tv sport . Textový online přenos můžete sledovat na stránkách onlajny.com  zde

Sleduj HC Kometa Brno Živě zde

Momentálně Kometa trénuje a hraje v DRFG Areně. S nedávnými úspěchy se ale začaly objevovat informace, že by ráda postavila stadion nový, nedaleko parku Lužánky. Dle momentálních plánů by za novým stadionem mohla stát brněnská architektonická kancelář A PLUS, člen skupiny DRFG, tedy jednoho z momentálních vlastníků klubu. Má v plánu ze stadionu udělat nejmodernější stavbu tohoto druhu v České republice. Tento atelier mimo jiné stojí i za projektem Univerzitního kampusu Masarykovy univerzity nebo střediskem CEITEC, stejně jako stála u prvních návrhů pražské O2 arény.

HC Kometa Brno program Playoff extraliga ledního hokeje 2018/2019

Středa 3. dubna – 1. zápasy:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno (ČT sport)

Čtvrtek 4. dubna – 2. zápasy:

19:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno (O2 TV Sport)

Neděle 7. dubna – 3. zápasy:

17:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec (ČT sport)

Pondělí 8. dubna – 4. zápasy:

19:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec (O2 TV Sport)

Čtvrtek 11. dubna – případné 5. zápasy:

Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Sobota 13. dubna – případné 6. zápasy:

HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Pondělí 15. dubna – případné 7. zápasy:

Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby třetích stran. Děkujeme za pochopení.