Fotbal online fotbalové live výsledky livescore

Fotbal online fotbalové live výsledky livescore

Fotbal online fotbalové live výsledky livescore

 

Fotbal live – fotbalové výsledky, tabulky, rozlosování, statistiky a výsledkový servis.

📲Výsledky Live aplikace📱

🏉Americký fotbal výsledky zde

Baseball výsledky zde

⚽Fotbal výsledky zde

🏒Hokej výsledky zde

🎾Tenis výsledky zde

🏀Basketbal výsledky zde

Házená výsledky zde

🏐Volejbal výsledky zde

⛷Alpské lyžování výsledky zde

Běh na lyžích výsledky zde

Biatlon výsledky zde

🏎Formule 1 výsledky zde

🏍Moto GP výsledky zde

Rychlobruslení výsledky zde

Skoky na lyžích výsledky zde

Vodní slalom výsledky zde

WRC výsledky zde

Fotbal live na zivelive.cz- fotbalové výsledky, livescore, tabulky a statistiky.  zivelive.cz nabízí výsledkový servis z více než 1000 fotbalových soutěží z celého světa. Z Ligy mistrů, Premier League a ostatních nejdůležitějších evropských fotbalových soutěží (včetně české 1 ligy) poskytujeme i podrobné live statistiky. Dozvíte se tedy nejen livescore, průběžný i konečný výsledek zápasu, střelce gólů, žluté a červené karty, ale i procento držení míče, počet střel na bránu/mimo, ofsajdy, rohové kopy. Z Ligy mistrů, Premier League, Bundesligy a LaLigy můžete sledovat i live komentáře. Kromě ePojisteni.cz ligy (s podrobnými statistikami zápasu) jsou v nabídce Scoreboardu i další české fotbalové soutěže: MOL Cup, Fotbalová národní liga, Juniorská liga, ČFL, MSFL, divize i První liga žen.

Mezinárodní soutěže
Na mezinárodní úrovni spolu zápasí jednak reprezentační družstva jednotlivých států (téměř všechny státy mají vlastní fotbalové reprezentace), jednak soukromé fotbalové kluby z různých zemí.

Nejvyšší mezinárodní soutěží reprezentací je mistrovství světa pořádané každé čtyři roky, na jehož závěrečném turnaji soutěží 32 družstev, vybraných kvalifikací z více než 200 členských států FIFA. Fotbalový turnaj je také součástí programu letních olympijských her; v současnosti se však tohoto turnaje účastní mládežnická mužstva hráčů do 23 let, takže turnaj nemá tak vysokou prestiž jako mistrovství světa.

Po mistrovství světa nejvýznamnějšími reprezentačními soutěžemi jsou regionální mistrovství pořádaná jednotlivými konfederacemi. Jedná se o mistrovství Evropy (EURO), Copa América, Africký pohár národů, Mistrovství Asie ve fotbale, Zlatý pohár CONCACAF a Oceánský pohár národů.

Regionální konfederace také pořádají nejvýznamnější klubové soutěže. Těch se účastní vítězové národních lig a pohárů (případně také účastníci na dalších místech). Sem patří Liga mistrů UEFA a Evropská liga UEFA v Evropě, Pohár osvoboditelů v Jižní Americe, Liga mistrů AFC v Asii, Liga mistrů CAF v Africe, Liga mistrů CONCACAF v Severní Americe a Liga mistrů OFC v Oceánii. Vítěz Ligy mistrů UEFA a Poháru osvoboditelů se každoročně utkávali v zápase o Interkontinentální pohár, od roku 2005 jej však nahradilo mistrovství světa fotbalových klubů.

Národní soutěže

Většina národních asociací pořádá národní soutěže, ve větších státech se zpravidla jedná nejméně o dvě soutěže lišící se formátem: jednou je ligová soutěž rozdělená podle výkonnosti, v každé výkonnostní skupině se hraje systémem „každý s každým“ a o vítězi rozhodují body v tabulce zápasů; nejvýše umístěné týmy mohou postoupit do vyšší soutěže, nejnižší naopak sestoupit o úroveň níže. Druhou soutěží bývá národní pohár, kterého se za rovných podmínek mohou účastnit všechny týmy splňující jistou minimální výkonnostní úroveň, hraje se vyřazovacím systémem – vítěz postupuje do dalšího kola soutěže, tým, který prohrál, v soutěži pro daný ročník končí.

V Česku je nejvyšší ligovou soutěží první liga, vedle toho existuje pohár (v současnosti označovaný jako MOL Cup).

Mezi nejslavnější ligové soutěže světa patří anglická Premier League, španělská Primera división, italská Serie A, německá Bundesliga, francouzská Ligue 1 Orange či brazilská Série A.

Mezi známé národní poháry patří například anglický FA Cup, nejstarší fotbalová soutěž na světě.

Systém soutěží v Česku
Soutěže mužských fotbalových klubů v Česku jsou rozděleny do několika úrovní. Na nejvyšší úrovni jsou celostátní profesionální soutěže (1. a 2. liga), na nejnižší úrovni jsou III. a IV. třídy organizované regionálně (okresními fotbalovými svazy).

Leave your vote