Formule 1 live online přenos

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Živý přenos F1

Formule 1 (také známá jako Formule 1 nebo F1) je nejvyšší třída jednomístných automobilových závodů schválená Mezinárodní federací automobilových závodů (FIA), kterou vlastní skupina Formule 1. Mistrovství světa jezdců, které se stalo světovým šampionátem FIA Formule 1 v roce 1981, je jednou z předních forem závodění po celém světě od úvodní sezóny v roce 1950. Slovo „vzorec“ v názvu odkazuje na soubor pravidel kterým musí odpovídat vozy všech účastníků. Sezónu Formule 1 tvoří řada závodů známých jako Grands Prix (francouzsky „velké ceny“ nebo „skvělé ceny“), které se konají po celém světě na účelových okruzích a na veřejných silnicích.

[maxbutton id=“1″ url=“https://zivelive.cz/formule-1-zive-vysledky/“ text=“Formule 1 výsledky “ window=“new“ ] [maxbutton id=“1″ url=“https://zivelive.cz/formule-1-zive/“ text=“Formule 1 živě“ window=“new“ ]

Zde je několik našich oblíbených streamovacích služeb pro online sledování formule 1

  • Sling TV od 25 $ měsíčně – Pokud se rozhodnete pro balíček Sling Orange Sling TV, získáte přístup k Sky Sports F1 a TNT, ale nebudete moci sledovat žádné regionální sportovní sítě. Balíček služby Sling Blue zahrnuje regionální sportovní síť NBC Sports, ale pouze pro Golden State Warriors, Sacramento Kings a Washington Wizards. Stojí za zmínku, že Sling TV nenese ABC ani nemá žádné Fox Sports RSN. Můžete také přidat televizi F1 do svého balíčku s doplňkem Sports Extra $ t 0 za měsíc.
  • Hulu s živou televizí S45 za měsíc – Hulu s živou televizí vám poskytuje přístup k eSPN, TNT a ABC a také k regionálním Fox a NBC Sports. Tato služba však nenabízí televizi F1.
  • FuboTV  55 $ měsíčně – FuboTV je sportovní streamovací služba, která vám umožní přístup k TNT, F1 TV, Fox Sports a NBC Sports RSN. Nezahrnuje však Sky Sports F1 nebo ABC.
  • PlayStation Vue od 50 $ za měsíc – plán přístupu Playstation Vue zahrnuje Sky Sports F1, TNT a ABC. Za pouhých 5 $ navíc za měsíc však základní plán služby na S55 za měsíc přidává televizi F1 i místní regionální sportovní sítě Fox Sports a NBC Sports.
  • YouTube TV 50 $ měsíčně – S YouTube TV získáte přístup k Sky Sports F1, TNT, ABC a F1 TV spolu s místními regionálními sportovními sítěmi Fox Sports a NBC Sports.
  • AT&T Now 50 $ za měsíc Balíček AT&T Now’s Plus vám poskytuje přístup k Sky Sports F1, TNT a ABC, ale nenabízí F1 TV. Upgradováním na balíček S70 služby Max za měsíc můžete také získat přístup k regionálnímu Fox nebo NBC Sports RSN.
  • ABC nebo ESPN2
  • SKY Sports f1, ESPN nebo jiné sítě

Leave your vote

-1 points
Upvote Downvote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

P