in

F1 žive tv

Živý přenos F1

Formule 1 (také známá jako Formule 1 nebo F1) je nejvyšší třída jednomístných automobilových závodů schválená Mezinárodní federací automobilových závodů (FIA), kterou vlastní skupina Formule 1. Mistrovství světa jezdců, které se stalo světovým šampionátem FIA Formule 1 v roce 1981, je jednou z předních forem závodění po celém světě od úvodní sezóny v roce 1950. Slovo „vzorec“ v názvu odkazuje na soubor pravidel kterým musí odpovídat vozy všech účastníků. Sezónu Formule 1 tvoří řada závodů známých jako Grands Prix (francouzsky „velké ceny“ nebo „skvělé ceny“), které se konají po celém světě na účelových okruzích a na veřejných silnicích.

[maxbutton id=“1″ url=“https://zivelive.cz/formule-1-zive-vysledky/“ text=“Formule 1 výsledky “ window=“new“ ] [maxbutton id=“1″ url=“https://zivelive.cz/formule-1-zive/“ text=“Formule 1 živě“ window=“new“ ]

Zde je několik našich oblíbených streamovacích služeb pro online sledování formule 1

  • Sling TV od 25 $ měsíčně – Pokud se rozhodnete pro balíček Sling Orange Sling TV, získáte přístup k Sky Sports F1 a TNT, ale nebudete moci sledovat žádné regionální sportovní sítě. Balíček služby Sling Blue zahrnuje regionální sportovní síť NBC Sports, ale pouze pro Golden State Warriors, Sacramento Kings a Washington Wizards. Stojí za zmínku, že Sling TV nenese ABC ani nemá žádné Fox Sports RSN. Můžete také přidat televizi F1 do svého balíčku s doplňkem Sports Extra $ t 0 za měsíc.
  • Hulu s živou televizí S45 za měsíc – Hulu s živou televizí vám poskytuje přístup k eSPN, TNT a ABC a také k regionálním Fox a NBC Sports. Tato služba však nenabízí televizi F1.
  • FuboTV  55 $ měsíčně – FuboTV je sportovní streamovací služba, která vám umožní přístup k TNT, F1 TV, Fox Sports a NBC Sports RSN. Nezahrnuje však Sky Sports F1 nebo ABC.
  • PlayStation Vue od 50 $ za měsíc – plán přístupu Playstation Vue zahrnuje Sky Sports F1, TNT a ABC. Za pouhých 5 $ navíc za měsíc však základní plán služby na S55 za měsíc přidává televizi F1 i místní regionální sportovní sítě Fox Sports a NBC Sports.
  • YouTube TV 50 $ měsíčně – S YouTube TV získáte přístup k Sky Sports F1, TNT, ABC a F1 TV spolu s místními regionálními sportovními sítěmi Fox Sports a NBC Sports.
  • AT&T Now 50 $ za měsíc Balíček AT&T Now’s Plus vám poskytuje přístup k Sky Sports F1, TNT a ABC, ale nenabízí F1 TV. Upgradováním na balíček S70 služby Max za měsíc můžete také získat přístup k regionálnímu Fox nebo NBC Sports RSN.
  • ABC nebo ESPN2
  • SKY Sports f1, ESPN nebo jiné sítě

What do you think?

Written by liga online

Fotbal živě

Motor České Budějovice online přenos