in ,

Evropská liga Živě

Jak a kde sledovat Evropskou ligu živě – live stream, TV a online přenosy

Evropská liga 2019/2020

Evropská liga je považována za druhou nejprestižnější fotbalovou soutěž na starém kontinentu, hned po Lize mistrů. Vůbec poprvé se uskutečnila v roce 1971, kde tehdy šlo ještě o Pohár vítězů pohárů. Na konci tisíciletí v roce 1999 se transformovala na Pohár UEFA.

Kde sledovat  Evropskou ligu živě?

Fotbal je nejpopulárnějším sportem na světě, a proto je samozřejmost, že máte velmi mnoho možností, jak sledovat takovou prestižní soutěž, jakou Evropská liga rozhodně je.

Možnosti kde sledovat Evropskou ligu živě v TV

Evropská liga na ČT Sport
Evropská liga na Nova Sport
Evropská liga na Sky Sport a BT Sport
Evropská liga živý audio komentář na Tipsport.cz
Evropská liga mluvící live tracker na Tipsport.cz
Evropská liga live stream na youtbue (vysílá BT Sport)

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě⚽TV online

Evropská liga živě ČT Sport

Česká televize odvysílala každý měsíc dva fotbalové přenosy vždy ve čtvrtek ve večerních hodinách. Samozřejmostí byly i zápasové studia či sestřih z ostatních duelů. ČT Sport má práva vždy jen na jeden zápas v hracím dni. Finále evropské ligy live si budete moci samozřejmě vychutnat i na ČT sport živě.

Evropská liga UEFA na Nova Sport live

Kromě volně dostupné České televize si můžete Evropskou ligu vychutnat i na stanicích Nova Sport, které odvysílaly minimálně čtyři přímé přenosy z každého kola. Podobně jako v jiných televizích i zde přenos provázelo zápasové studio a sestřihy nejlepších momentů.

Evropská liga je na stanici Nova Sport populární zejména díky zastoupení lokálních klubů. Práva na tuto soutěž má televize ještě na další dvě sezóny – 2019/2020 a 2020/2021.

Evropská liga 2019/2020

V nové sezoně půjde už o celkově 49. ročník této soutěže. Do souboje o trofej Evropské ligy se zapojí celkem 213 týmů z 55 fotbalových asociací. Ty budou rozděleny do různých kvalifikačních kol na základě ratingu asociací, který vydává UEFA. Finální zápas se nakonec odehraje na Stadion Energa v Gdaňsku.

Fotbalové statistiky na jednom místě

Na webu SofaScore.com zjistíte výsledky snad ze všech sportů, a to v intuitivním a přehledném designu. Tento produkt je jistě zajímavou volbou pro získání podrobných statistik fotbalových utkání Europe League UEFA.

Evropská liga video sestřihy

Pokud jste nějaký zápas neviděli, určitě se jděte podívat na oficiální stránky soutěž www.uefa.com. Najdete tam sestřihy nejlepších momentů ze všech zápasů, různé zajímavosti a ještě mnohem více.

What do you think?

Written by liga online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MMA Oktagon online

Euro Hockey Tour 2020/21