European Hockey League

Soutěž pro úvodní ročník počítá s 18 týmy. První kolo se odehraje koncem září a finálové boje budou vrcholit na přelomu března a dubna. Přímý postup do play-off si zajistí prvních šest celků. O zbylá dvě místa se utkají v předkole play-off hraném na tři vítězná utkání týmy umístěné po základní části na 7. – 10. pozici. Čtvrtfinálové, semifinálové i finálové série pak budou hrány klasicky na 4 vítězné zápasy.

Do úvodního ročníku European Hockey League se zapojí: HC Slovan Ústí nad Labem (CZE), HC Frýdek-Místek (CZE)BK Havlíčkův Brod (CZE), HC Nové Zámky (SVK), HK Nitra (SVK), HC Košice (SVK), HC Dukla Trenčín (SVK), HC Slovan Bratislava (SVK), HK Skalica (SVK), Dresdner Eislöwen (GER), Frankfurt Löwen (GER), Lausitzer Füchse (GER), PGE Orlik Opole (POL), Krakow (POL), JHK GKS Jastrzebie (POL), EV Vienna Capitals (AUS), EC RED Bull Salzburg (AUS), Eishockey Innsbruck (AUS).

1. kolo, 27.9.2018:

BK Havlíčkův Brod – Frankfurt Löwen (18:00)
Eishockey Innsbruck – HK Nitra (18:00)
HC Nové Zámky – HC Košice (18:00)
HC Dukla Trenčín – HC Frýdek-Místek (18:30)
HC Slovan Bratislava – Lausitzer Füchse (19:00)
Dresdner Eislöwen – HC Slovan Ústí nad Labem (19:15)
HK Skalica – JHK GKS Jastrzebie (19:30)
PGE Orlik Opole – EV Vienna Capitals (20:00)
Krakow – EC RED Bull Salzbrurg (20:00)

 

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.