El Clasico : živě přenos Barcelona-Real

Kde sledovat El Clasico 2019 FC Barcelona – Real Madrid v televizi?

Živé přenosy lze sledovat kromě televize také na různých webových stránkách, které vysílají sportovní přenosy online zdarma nebo shromažďují linky na kterých jsou streamované živé přenosy. Hledat můžete zde google

Barcelona – Real Madrid online zde

Barcelona – Real Madrid online přenos zde

Zápas dvou nejlepších fotbalových týmů světa, Realu Madrid a FC Barcelona, nabídne tuto sobotu živě placený kabelový a satelitní kanál Sport 1. El Clásico, jak Španělé nazývají fotbalové duely Madridu s Barcelonou, doprovodí týž den odpoledne na Sportu 1 přenos zápasu házenkářů obou měst. Mezi oba přenosy Sport 1 zařadí dokumentární film El Clásico ze zákulisí příprav obou španělských fotbalových klubů před jarním utkáním.

El Clásico (španělská výslovnost [el ˈklasiko], katalánsky El Clàssic – výslovnost [əɫ ˈkɫasik]), známé též jako El derbi español, je výraz pro nejprestižnější fotbalové utkání ve Španělsku. Jedná se o utkání Realu Madrid s FC Barcelona. Koná se alespoň dvakrát ročně ve španělské lize, navíc se oba týmy mohou střetnout i v pohárech jako Copa del Rey nebo v Lize mistrů UEFA. Po finále Ligy Mistrů je tento duel nejsledovanějším fotbalovým zápasem na světě, mohou ho sledovat až stovky milionů lidí. Prestiž duelu vychází z rivality obou týmů – Madrid a Barcelona jsou dvě největší španělská města a oba kluby se řadí mezi nejlepší a nejbohatší na světě. K 23.12.2017 vede Real Madrid o jedinou výhru (bez přátelských zápasů). Rivalita mívá i politický podtext – Real Madrid se řadí ke španělskému nacionalismu a FC Barcelona představuje nacionalismus katalánský.

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.