Čt4 Sport online vysílání živě

Čt4 Sport online vysílání živě

Sportovní portál ČT sport .Zde můžete sledovat sportovní přenosy z mnoha sportovních odvětví. ČT4 Sport online vysilani fotbal, hokej

ČT4 Sport je už podle svého názvu úzce zaměřen na dění ve sportovním světě. Nabízí bohatou škálu aktuálních sportovních výsledků z nejoblíbenějších oblastí (hokej, fotbal, tenis) na světové i republikové úrovni.Přenos 1 zde

Tv Sport je nejlepší sportovní televizní kanál u nás. V některých případech si můžete sportovní pořady pustiti i na internetu živě.

ČT4 Sport je televizní kanál České televize, který vysílá výhradně sport. Ve vysílání ČT4 Sport najdete přímé přenosy ze zápasů, rozhovory se sportovci a trenéry, repotáže, sportovní dokumenty a spoustu dalších pořadů. Na hodně pořadů se můžete dívat i živě přes internet.

ČT4 Sport živě sporty
ČT4 Sport si na začátku dala za cíl, že bude na své obrazovce dávat šanci i malým sportům, které by na kanále ČT2 neměli vůbec šanci dostat se do vysílání. Na ČT4 Sport se můžete tedy dívat i na florbal, futsal, házenou, volejbal, baseball, sofbal a spoustu dalších malých sportů. Zde je opět vělká většina pořadů vysílána živě.

ČT4 Sport živě komentátoři
Kromě osvědčených komentátorů jako je Robert Záruba, Pavel Čapek, Vladimír Bosák atd. Dostavajicí na ČT4 Sport šanci i méně známí komentátoři a reportéři a mají tak možnost propracovat se až na úroveň těchto velikánů.

ČT4 Sport živě – vysílání 24 hodin denně
ČT4 Sport vysílá 24 hodin denně, takže se každý den můžete těšit na den plný sportu. ČT4 Sport je také skvělá při velkých akcích jako jsou olympijské hry nebo mistrovství světa ve fotbale nebo atletice. Kdy ČT4 Sport funguje tak, že tam může běžet alternativa k ČT2.

Televizní stanice ČT 4 Sport je první českou televizní stanicí specializovanou na sportovní vysílání. Přímé přenosy, záznamy českých reprezentantů, specializované pořady
Historie
Program ČT sport (dříve ČT4 Sport (říjen 2012) nebo ČT4 (říjen 2008)) je programem České televize. ČT4 Sport začala vysílat 10. března 2006 a vysílala pouze přímé přenosy ze sportovních akcí. První velkou přenosovou událostí se staly Zimní olympijské hry 2006 v Turíně, které ČT 4 vysílala.