in ,

Chance Liga 2021/2022 tabulka

1. česká hokejová liga, od sezóny 2018/2019 nazývaná podle svého titulárního partnera Chance liga, je druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice. 0d sezóny 2019/2020 dva vítězové semifinále play-off soutěže automaticky postupují a nahrazují dva poslední týmy extraligy ledního hokeje. Účast v extralize předpokládá dostatečný kapitál a juniorské zázemí týmu.

Aktuální   tabulka Chance Ligy 2019/2020

Standings provided by Sofascore LiveScore

Chance liga program 2019/20 zde

NOVÝ HRACÍ SYSTÉM Chance Liga 

Základní část bude rozdělená na dvě části. V první části týmy odehrají dvoukolově každý s každým a po odehraných 30ti kolech pak spolu budou hrát mužstva na prvním až osmém místě, tentokrát čtyřkolově o co nejlepší pozici do play-off. Naopak týmy, které skončily na devátém až šestnáctém místě, taktéž sehrají čtyřkolově každý s každým a budou bojovat o dvě místa do předkola play-off. Po odehrání této fáze bude následovat předkolo, ve kterém se sedmý s desátým a osmý s devátým utkají na tři vítězné zápasy. Dále čtvrtfinále, semifinále a finále se bude hrát standardně na čtyři vítězné duely. Mužstvo, které postoupí přímo do extraligy, budeme nejpozději znát 29. 4. 2020. Zároveň stále platí fakt, že z Chance ligy stále nikdo nesestupuje.

O této variantě herního modelu hlasovaly kluby, které měly dohromady tři možné varianty, které jim předložil Český svaz ledního hokeje.

TÝMY, KTERÉ BUDOU HRÁT CHANCE LIGU V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ 2019/20

Piráti Chomutov, ČEZ Motor České Budějovice, HC Dukla Jihlava, VHK ROBE Vsetín, HC ZUBR Přerov, AZ RESIDOMO Havířov, LHK Jestřábi Prostějov, HC Stadion Litoměřice, HC Frýdek-Místek, SK Horácká Slavia Třebíč, HC Slavia Praha, HC RT TORAX Poruba 2011, HC Benátky nad Jizerou, HC Slovan Ústí nad Labem, SK Trhači Kadaň, HC Baník Sokolov

What do you think?

Written by liga online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hokej Finsko Liiga 2021/2022 tabulka

Česko vs Švédsko Online