Chance liga program 2020/21

📺Živé sportovní přenosy zde📺

Přehled účastníků první hokejové Chance ligy pro ročník 2019/20

Chomutov, Kladno, Jihlava, Vsetín, Přerov, Havířov, Prostějov, Litoměřice, Frýdek-Místek, Třebíč, Slavia Praha, Poruba, Benátky nad Jizerou, Ústí nad Labem, Kadaň, Sokolov.

Chance Liga 2020/2021 tabulka zde

Chance liga program 2019/20

1. kolo
11.09. 17:30 Benátky n. J. Litoměřice
11.09. 17:30 České Budějovice Třebíč
11.09. 17:30 Chomutov Sokolov
11.09. 17:30 Jihlava Kadaň
11.09. 17:30 Vsetín Frýdek-Místek
11.09. 18:00 Poruba Havířov
11.09. 18:00 Přerov Prostějov
11.09. 18:00 Slavia Praha Ústí nad Labem
2. kolo
14.09. 16:00 Ústí nad Labem Jihlava
14.09. 17:00 Benátky n. J. Slavia Praha
14.09. 17:00 Havířov Vsetín
14.09. 17:00 Kadaň České Budějovice
14.09. 17:00 Litoměřice Frýdek-Místek
14.09. 17:00 Prostějov Chomutov
14.09. 17:00 Sokolov Poruba
14.09. 17:30 Třebíč Přerov
3. kolo
16.09. 17:30 České Budějovice Ústí nad Labem
16.09. 17:30 Frýdek-Místek Havířov
16.09. 17:30 Chomutov Třebíč
16.09. 17:30 Jihlava Benátky n. J.
16.09. 17:30 Poruba Prostějov
16.09. 17:30 Přerov Kadaň
16.09. 17:30 Slavia Praha Litoměřice
16.09. 17:30 Vsetín Sokolov
4. kolo
18.09. 17:30 Benátky n. J. České Budějovice
18.09. 17:30 Kadaň Chomutov
18.09. 17:30 Litoměřice Havířov
18.09. 17:30 Prostějov Vsetín
18.09. 17:30 Slavia Praha Jihlava
18.09. 17:30 Sokolov Frýdek-Místek
18.09. 17:30 Třebíč Poruba
18.09. 17:30 Ústí nad Labem Přerov
5. kolo
21.09. 17:30 České Budějovice Slavia Praha
21.09. 17:30 Frýdek-Místek Prostějov
21.09. 17:30 Havířov Sokolov
21.09. 17:30 Chomutov Ústí nad Labem
21.09. 17:30 Jihlava Litoměřice
21.09. 17:30 Poruba Kadaň
21.09. 17:30 Přerov Benátky n. J.
21.09. 17:30 Vsetín Třebíč
6. kolo
23.09. 17:30 Benátky n. J. Chomutov
23.09. 17:30 Jihlava České Budějovice
23.09. 17:30 Kadaň Vsetín
23.09. 17:30 Litoměřice Sokolov
23.09. 17:30 Prostějov Havířov
23.09. 17:30 Slavia Praha Přerov
23.09. 17:30 Třebíč Frýdek-Místek
23.09. 17:30 Ústí nad Labem Poruba
7. kolo
25.09. 17:30 České Budějovice Litoměřice
25.09. 17:30 Frýdek-Místek Kadaň
25.09. 17:30 Havířov Třebíč
25.09. 17:30 Chomutov Slavia Praha
25.09. 17:30 Poruba Benátky n. J.
25.09. 17:30 Přerov Jihlava
25.09. 17:30 Sokolov Prostějov
25.09. 17:30 Vsetín Ústí nad Labem
8. kolo
28.09. 17:30 Benátky n. J. Vsetín
28.09. 17:30 České Budějovice Přerov
28.09. 17:30 Jihlava Chomutov
28.09. 17:30 Kadaň Havířov
28.09. 17:30 Litoměřice Prostějov
28.09. 17:30 Slavia Praha Poruba
28.09. 17:30 Třebíč Sokolov
28.09. 17:30 Ústí nad Labem Frýdek-Místek
9. kolo
02.10. 17:30 Frýdek-Místek Benátky n. J.
02.10. 17:30 Havířov Ústí nad Labem
02.10. 17:30 Chomutov České Budějovice
02.10. 17:30 Poruba Jihlava
02.10. 17:30 Prostějov Třebíč
02.10. 17:30 Přerov Litoměřice
02.10. 17:30 Sokolov Kadaň
02.10. 17:30 Vsetín Slavia Praha
10. kolo
05.10. 17:30 Benátky n. J. Havířov
05.10. 17:30 České Budějovice Poruba
05.10. 17:30 Jihlava Vsetín
05.10. 17:30 Kadaň Prostějov
05.10. 17:30 Litoměřice Třebíč
05.10. 17:30 Přerov Chomutov
05.10. 17:30 Slavia Praha Frýdek-Místek
05.10. 17:30 Ústí nad Labem Sokolov
11. kolo
07.10. 17:30 Frýdek-Místek Jihlava
07.10. 17:30 Havířov Slavia Praha
07.10. 17:30 Chomutov Litoměřice
07.10. 17:30 Poruba Přerov
07.10. 17:30 Prostějov Ústí nad Labem
07.10. 17:30 Sokolov Benátky n. J.
07.10. 17:30 Třebíč Kadaň
07.10. 17:30 Vsetín České Budějovice
12. kolo
09.10. 17:30 Benátky n. J. Prostějov
09.10. 17:30 České Budějovice Frýdek-Místek
09.10. 17:30 Chomutov Poruba
09.10. 17:30 Jihlava Havířov
09.10. 17:30 Litoměřice Kadaň
09.10. 17:30 Přerov Vsetín
09.10. 17:30 Slavia Praha Sokolov
09.10. 17:30 Ústí nad Labem Třebíč
13. kolo
12.10. 17:30 Frýdek-Místek Přerov
12.10. 17:30 Havířov České Budějovice
12.10. 17:30 Kadaň Ústí nad Labem
12.10. 17:30 Poruba Litoměřice
12.10. 17:30 Prostějov Slavia Praha
12.10. 17:30 Sokolov Jihlava
12.10. 17:30 Třebíč Benátky n. J.
12.10. 17:30 Vsetín Chomutov
14. kolo
16.10. 17:30 Benátky n. J. Kadaň
16.10. 17:30 České Budějovice Sokolov
16.10. 17:30 Chomutov Frýdek-Místek
16.10. 17:30 Jihlava Prostějov
16.10. 17:30 Litoměřice Ústí nad Labem
16.10. 17:30 Poruba Vsetín
16.10. 17:30 Přerov Havířov
16.10. 17:30 Slavia Praha Třebíč
15. kolo
19.10. 17:30 Frýdek-Místek Poruba
19.10. 17:30 Havířov Chomutov
19.10. 17:30 Kadaň Slavia Praha
19.10. 17:30 Prostějov České Budějovice
19.10. 17:30 Sokolov Přerov
19.10. 17:30 Třebíč Jihlava
19.10. 17:30 Ústí nad Labem Benátky n. J.
19.10. 17:30 Vsetín Litoměřice
16. kolo
21.10. 17:30 Frýdek-Místek Vsetín
21.10. 17:30 Havířov Poruba
21.10. 17:30 Kadaň Jihlava
21.10. 17:30 Litoměřice Benátky n. J.
21.10. 17:30 Prostějov Přerov
21.10. 17:30 Sokolov Chomutov
21.10. 17:30 Třebíč České Budějovice
21.10. 17:30 Ústí nad Labem Slavia Praha
17. kolo
23.10. 17:30 České Budějovice Kadaň
23.10. 17:30 Frýdek-Místek Litoměřice
23.10. 17:30 Chomutov Prostějov
23.10. 17:30 Jihlava Ústí nad Labem
23.10. 17:30 Poruba Sokolov
23.10. 17:30 Přerov Třebíč
23.10. 17:30 Slavia Praha Benátky n. J.
23.10. 17:30 Vsetín Havířov
18. kolo
26.10. 17:30 Benátky n. J. Jihlava
26.10. 17:30 Havířov Frýdek-Místek
26.10. 17:30 Kadaň Přerov
26.10. 17:30 Litoměřice Slavia Praha
26.10. 17:30 Prostějov Poruba
26.10. 17:30 Sokolov Vsetín
26.10. 17:30 Třebíč Chomutov
26.10. 17:30 Ústí nad Labem České Budějovice
19. kolo
30.10. 17:30 České Budějovice Benátky n. J.
30.10. 17:30 Frýdek-Místek Sokolov
30.10. 17:30 Havířov Litoměřice
30.10. 17:30 Chomutov Kadaň
30.10. 17:30 Jihlava Slavia Praha
30.10. 17:30 Poruba Třebíč
30.10. 17:30 Přerov Ústí nad Labem
30.10. 17:30 Vsetín Prostějov
20. kolo
02.11. 17:30 Benátky n. J. Přerov
02.11. 17:30 Kadaň Poruba
02.11. 17:30 Litoměřice Jihlava
02.11. 17:30 Prostějov Frýdek-Místek
02.11. 17:30 Slavia Praha České Budějovice
02.11. 17:30 Sokolov Havířov
02.11. 17:30 Třebíč Vsetín
02.11. 17:30 Ústí nad Labem Chomutov
21. kolo
13.11. 17:30 České Budějovice Jihlava
13.11. 17:30 Frýdek-Místek Třebíč
13.11. 17:30 Havířov Prostějov
13.11. 17:30 Chomutov Benátky n. J.
13.11. 17:30 Poruba Ústí nad Labem
13.11. 17:30 Přerov Slavia Praha
13.11. 17:30 Sokolov Litoměřice
13.11. 17:30 Vsetín Kadaň
22. kolo
16.11. 17:30 Benátky n. J. Poruba
16.11. 17:30 Jihlava Přerov
16.11. 17:30 Kadaň Frýdek-Místek
16.11. 17:30 Litoměřice České Budějovice
16.11. 17:30 Prostějov Sokolov
16.11. 17:30 Slavia Praha Chomutov
16.11. 17:30 Třebíč Havířov
16.11. 17:30 Ústí nad Labem Vsetín
23. kolo
18.11. 17:30 Frýdek-Místek Ústí nad Labem
18.11. 17:30 Havířov Kadaň
18.11. 17:30 Chomutov Jihlava
18.11. 17:30 Poruba Slavia Praha
18.11. 17:30 Prostějov Litoměřice
18.11. 17:30 Přerov České Budějovice
18.11. 17:30 Sokolov Třebíč
18.11. 17:30 Vsetín Benátky n. J.
24. kolo
20.11. 17:30 Benátky n. J. Frýdek-Místek
20.11. 17:30 České Budějovice Chomutov
20.11. 17:30 Jihlava Poruba
20.11. 17:30 Kadaň Sokolov
20.11. 17:30 Litoměřice Přerov
20.11. 17:30 Slavia Praha Vsetín
20.11. 17:30 Třebíč Prostějov
20.11. 17:30 Ústí nad Labem Havířov
25. kolo
23.11. 17:30 Frýdek-Místek Slavia Praha
23.11. 17:30 Havířov Benátky n. J.
23.11. 17:30 Chomutov Přerov
23.11. 17:30 Poruba České Budějovice
23.11. 17:30 Prostějov Kadaň
23.11. 17:30 Sokolov Ústí nad Labem
23.11. 17:30 Třebíč Litoměřice
23.11. 17:30 Vsetín Jihlava
26. kolo
27.11. 17:30 Benátky n. J. Sokolov
27.11. 17:30 České Budějovice Vsetín
27.11. 17:30 Jihlava Frýdek-Místek
27.11. 17:30 Kadaň Třebíč
27.11. 17:30 Litoměřice Chomutov
27.11. 17:30 Přerov Poruba
27.11. 17:30 Slavia Praha Havířov
27.11. 17:30 Ústí nad Labem Prostějov
27. kolo
30.11. 17:30 Frýdek-Místek České Budějovice
30.11. 17:30 Havířov Jihlava
30.11. 17:30 Kadaň Litoměřice
30.11. 17:30 Poruba Chomutov
30.11. 17:30 Prostějov Benátky n. J.
30.11. 17:30 Sokolov Slavia Praha
30.11. 17:30 Třebíč Ústí nad Labem
30.11. 17:30 Vsetín Přerov
28. kolo
02.12. 17:30 Benátky n. J. Třebíč
02.12. 17:30 České Budějovice Havířov
02.12. 17:30 Chomutov Vsetín
02.12. 17:30 Jihlava Sokolov
02.12. 17:30 Litoměřice Poruba
02.12. 17:30 Přerov Frýdek-Místek
02.12. 17:30 Slavia Praha Prostějov
02.12. 17:30 Ústí nad Labem Kadaň
29. kolo
04.12. 17:30 Frýdek-Místek Chomutov
04.12. 17:30 Havířov Přerov
04.12. 17:30 Kadaň Benátky n. J.
04.12. 17:30 Prostějov Jihlava
04.12. 17:30 Sokolov České Budějovice
04.12. 17:30 Třebíč Slavia Praha
04.12. 17:30 Ústí nad Labem Litoměřice
04.12. 17:30 Vsetín Poruba
30. kolo
07.12. 17:30 Benátky n. J. Ústí nad Labem
07.12. 17:30 České Budějovice Prostějov
07.12. 17:30 Chomutov Havířov
07.12. 17:30 Jihlava Třebíč
07.12. 17:30 Litoměřice Vsetín
07.12. 17:30 Poruba Frýdek-Místek
07.12. 17:30 Přerov Sokolov
07.12. 17:30 Slavia Praha Kadaň

Nový  hrací systém Chance ligy

Základní část bude rozdělená na dvě části. V první části týmy odehrají dvoukolově každý s každým a po odehraných 30ti kolech pak spolu budou hrát mužstva na prvním až osmém místě, tentokrát čtyřkolově o co nejlepší pozici do play-off. Naopak týmy, které skončily na devátém až šestnáctém místě, taktéž sehrají čtyřkolově každý s každým a budou bojovat o dvě místa do předkola play-off. Po odehrání této fáze bude následovat předkolo, ve kterém se sedmý s desátým a osmý s devátým utkají na tři vítězné zápasy. Dále čtvrtfinále, semifinále a finále se bude hrát standardně na čtyři vítězné duely. Mužstvo, které postoupí přímo do extraligy, budeme nejpozději znát 29. 4. 2020. Zároveň stále platí fakt, že z Chance ligy stále nikdo nesestupuje.

Chance Liga online přímý přenos zdarma

Chance Liga je dostupná ke sledování zdarma na webech sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Leave your vote

Comments

0 comments

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.