Brazílie Belgie živě přenos | MS ve fotbale 2018

Brazílie Belgie živě přenos | MS ve fotbale 2018

Čtvrtfinálový zápas MS ve fotbale 2018 mezi Brazílií a Belgií startuje v pátek od 20:00 stejně jako náš online přenos.

Zápas Brazílie – Belgie startuje od 20:00. Ve druhém čtvrtfinále letošního mistrovství světa ve fotbale proti sobě nastoupí Rekordní pětinásobní šampioni z Brazílie a černý kůň turnaje Belgie.

Brazílie Belgie online čtvrtfinále | MS ve fotbale 2018 live

V pátek o 20.00 SELČ v Kazani to bude i souboj nejlepší ofenzívy proti jedné ze dvou nejlepších obran na turnaji v podání „kanárků“.

Brazilci v čele s Neymarem se chtějí probojovat do prvního finále za posledních 16 let. Do čtvrtfinále se dostali posedmé v řadě, když vyřadili Mexiko 2: 0. Stredoameričania proti favoritovi statečně bojovali, ale zlomili jejich góly Neymara a Roberta Firmina. „Selecao“ tak dosáhlo osm čistých kont v posledních devíti duelech a z táhne 15-zápasovou sérii bez prohry.

V tomto ohledu je na tom Belgie ještě lépe, z posledních 23 utkání neprohráli ani jednou. Navíc, v osmifinále se stalo prvním týmem za posledních 48 let, který dokázal otočit zápas vyřazovací fáze ze stavu 0: 2. „Rudí ďáblové“ prohrávali s Japonskem o dva góly ještě v 68. minutě, ale za dalších pět vyrovnaly díky hlavičkám Jana Vertonghen a Marouanea Fellainiho a v závěrečných sekundách rozhodl po rychlém brejku Nacer Chadli.

MS ve fotbale 2018 čtvrtfinále Belgie Brazílie živě

I Brazílii chtějí potrápit zejména svou ofenzivní silou, ve čtyřech duelech dali dohromady už 12 gólů, no „kanárci“ inkasovali ve stejném počtu jen jediný. Takovou bilanci má na turnaji kromě nich jen Uruguay. Navíc Brazilci vyhráli poslední tři zápasy nad Belgií, naposledy však ještě v roce 2002.

Brazilci dovolili svým soupeřům ve čtyřech duelech pouze pět střel na svou branku, což se jim podařilo jako jediným na turnaji. Základem zónové defenzívy je stopérskom dvojice Thiago Silva a Miranda, na krajích v posledním zápase nastoupili Fagner a Filipe Luis, kteří se jako náhradníci za zraněné spoluhráče zhostili svých úkolů na jednotku. V pátek nenastoupí vykartovaný štítový záložník Casemiro. Nahradit by ho měl Fernandina z Manchesteru City. Stále je sporný start krajního obránce Marcela a křídelní Douglase Costu.

Leave your vote

Related posts