Australian Open 2020 online přenosy

V lednu už tradičně startuje úvodní grandslamový tenisový turnaj sezóny – Australian Open. Od pondělí si můžete během celých dvou týdnů vychutnávat první  Grand Slam v roce ! Tenisový turnaj Australian Open začíná 20. ledna, vítěz bude znám 2.února . Hraje se na tvrdém povrchu, celková dotace je 62,5 milionu australských dolarů.

Australian Open 2020❱ | Video | Off. web | Facebook | Twitter | Instagram

Kde sledovat zdarma Australian Open živě v TV a ONLINE

Vysílací práva pro tenisový turnaj Australian Open vlastní sportovní kanál Eurosport. Pokud ho na své televizi nemáte, můžete využít službu Eurosport    můžete sledovat live přenosy na počítači, mobilu nebo tabletu v té nejvyšší kvalitě. C

Promo akce nebo i živé přenosy z prvního grandslamu sezóny jsou k dispozici také u sázkové kanceláře Fortuna a jejich Fortuna TV a Tipsport na jejich TV Tipsport. Všechny zápasy AO 2020 živě z australského Melbourne můžete sledovat v přímém přenosu a zároveň podávat LIVE sázky, což vám kromě zábavy může přinést také vydělané peníze.

🎾Tenisové výsledky  🎾 Tenis Program dnes  🎾 Tenis živě

 

Australian Open 2020 ŽIVĚ

Grand Slam – Australian Open, Melbourne, Austrálie (20. – 2.2. 2020)

Web Živělive.cz má pouze informační charakter. zivelive.cz odkazují na živé přenosy , které nabízí sázkové kanceláře, držící povolení od MF ČR. Tyto přenosy neprobíhají na webu zivelive.cz, nýbrž na webech sázkových společností, které k nim drží příslušná práva a licence.