Sledujte živě utkání CSKA Moskva – FC Viktoria Plzeň Živě

Sledujte živě utkání CSKA Moskva – FC Viktoria Plzeň . Přinášíme Vám živý přenos online a zdarma na webu zivetvprenosy.cz.  Plzeňské v úterý čeká na hřišti CSKA Moskva předposlední zápas ve skupině G Ligy mistrů. České šampiony udrží ve hře o třetí místo, které znamená pokračování v jarní fázi Evropské ligy, vítězství nebo remíza 2:2 a vyšší.

CSKA Moskva – Plzeň Live Stream

Liga mistrů má na programu další skupinové zápasy a my budeme sledovat hodně důležitý duel, tedy hodně důležitý pro plzeňskou Viktorii, která se představí na hřišti CSKA Moskva. Favoritem je ruský celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Klíčové utkání mezi CSKA a Plzní začíná už v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít, protože si myslím, že se máme na co těšit.

Úvodní zápas, který se hrál v Plzni, skončil remízou 2:2. Plzeň tehdy odehrála skvělý první poločas, ve kterém se dvakrát trefil Michael Krmenčík a Plzeň vedla 2:0. Ve druhém poločase ale nejdříve snížil Chalov a v 95. minutě z penalty vyrovnal Vlasič. Také dnes to tedy slibuje zajímavou fotbalovou bitvu.

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.