Nejlepší české beachvolejbalové páry čekají na ME ruské soupeřky

Hlavní strana Fotbal živě Hokej živě tenis živě ŽivéPřenosy

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU ←

Přečíst celý článek zde

Nejlepší české beachvolejbalové páry čekají na ME ruské soupeřky

Haag - Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou i Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou budou hrát první kolo play off na mistrovství Evropy v plážovém volejbalu proti ruským párům. Duely se uskuteční v Haagu, takže obhájkyně stříbra Kolocová a Kvapilová se nemusí stěhovat. Přesunu se vyhnou také Martina Bonnerová se Šárkou Nakládalovou, které zůstanou v Apeldoornu a čekají je Rakušanky Katharina Schützenhöferová a Lena Plesiutschnigová.

Turnajové dvojky Hermannová se Slukovou, které absolvovaly základní skupinu v Rotterdamu, budou hrát v nedalekém Haagu. O postup do osmifinále se utkají s devátou nasazenou dvojicí Světlana Cholominová, Naděžda Makroguzovová, které dnes prohrály ve třech setech s jinými Bonnerovou a Nakládalovou.

Kolocová s Kvapilovou v Haagu počkají na Rusky Jevgeniji Ukolovovou, Jekatěrinu Birlovovou, které na olympijských hrách v Riu vyřadily Hermannovou se Slukovou.

Pokud by české páry uspěly, čeká je ještě ve čtvrtek večer osmifinále. Na Hermannovou se Slukovou by v něm případně čekaly Finky Riikka Lehtonenová a Niina Ahtiainenová, které dnes porazily Kolocovou s Kvapilovou. Druhý český pár v Haagu by šel na domácí Jolien Sinnemaovou a Lauru Bloemovou. Bonnerová s Nakládalovou by měly za soupeřky Španělky Lilianu a Elsu.

Případný vzájemný duel bývalých parťaček Slukové a Kolocové by byl možný až v pátečním čtvrtfinále. V Haagu v sobotu ženská část turnaje vyvrcholí.