Washington i potřetí prohrál s Charlotte, Satoranský dal 11 bodů

Hlavní strana Fotbal živě Hokej živě tenis živě ŽivéPřenosy

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU ←

Přečíst celý článek zde

New York - Basketbalisté Washingtonu nenavázali v NBA na čtvrteční vítězství na palubovce vicemistrovského Clevelandu a necelých 24 hodin poté podlehli na domácí palubovce Charlotte 105:122. Tomáš Satoranský nastřílel 11 bodů a přidal po dvou doskocích a asistencích, ale Wizards prohráli s rivalem z Východní konference i třetí vzájemný zápas v sezoně.

Satoranský byl s 34 minutami hry druhým nejvytíženějším hráčem Washingtonu, více času strávil na palubovce jen Bradley Beal, který byl s 33 body nejlepším střelcem zápasu. Lídrem soupeře byl s 24 body Kemba Walker. Hornets se po třetím vítězství za sebou pohybují stále pod hranou postupu do play off, proti Washingtonu se jim ale daří a v průměru mu nastříleli v této sezoně 128 bodů na zápas. Tentokrát soupeři nasázeli 17 trojek, z toho šest trefil náhradník Frank Kaminski, autor 23 bodů.

"Neměli jsme energii, koncentraci, vůli bojovat, nic. Smázli nás," konstatoval Beal, jehož tým prohrával v prvním poločase až o dvacet bodů. "Hráli jsme tak trochu bezstarostně. Chyběla tomu šťáva z posledních zápasů," uvedl trenér Scott Brooks.