Živě Juventus FC – Tottenham Hotspur (Liga mistrů)

Zde můžete sledovat fotbalové utkání živě online live <

13.2.2018, 20:45

Zápas na Allianz Stadium začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Hosté hráli ve skupiné H a tu vyhráli se ziskem 16 bodů. Jediná ztráta přišla ve třetím kole na půdě Realu Madrid, zápas skončil remízou 1:1. I londýnský klub má slušnou formu, poslední porážka přišla v prosinci na trávníku Manchesteru City. Od té doby bojuje v lize o přední příčky, postupuje v FA Cupu a dobrou pozici pro postup si bude chtít vydobýt i dnes v Turíně. Domácí tým do osmifinále postoupil z druhého místa skupiny D, když prohrál pouze s Barcelonou a remizoval v Lisabonu na Sportingu a doma proti Barceloně. Do dnešního utkání jde ale s opravdu slušnou formou, vždyť Juventus naposledy prohrál v listopadu loňského roku se Sampdorií v rámci ligové soutěže.

Juventus FC – Tottenham Hotspur


zápas živě  <<


21:05
Juventus FC – Tottenham Hotspur
zde

Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 .

Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách.
U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.

Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.