Živě Biatlon:(ZOH Pchjongčchang) Muži – stihací závod na 12,5 km

Stíhací závod v biatlonu plynule naváže na nedělní sprint, který udělal českým fanouškům obrovskou radost. Michal Krčmář v závodě na 10 kilometrů se dvěmi střeleckými položkami dokázal vybojovat senzační druhé místo a cennou stříbrnou medaili, na kterou by rád navázal i ve čtyřpoložkovém závodě.

Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2018 – ZOH Pchjongčchang

13:10 hod 12 .2. 2018

Do stíhacího závodu nastoupí celkem 60 biatlonistů, mezi nimiž, kromě Michala Krčmáře, nebude chybět ani Ondřej Moravec. Toho před stíhacím závodem rozhodně nemusí míjet velké ambice – ztráta přes minutu se dá ve čtyřpoložkovém závodě v případě čisté střelby snadno stáhnout.

BIATLON – Muži – stihací závod na 12,5 km, Sleduj živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.