Živě Biatlon :(ZOH Pchjongčchang) Ženy – stihací závod na 10 km

Stíhací závod navazuje vždy na sprint a závodnice startují v tom pořadí, v jakém sprint dokončili. Zachovány jsou také jejich časové rozestupy. Pojede se celkem pět okruhů a na trase budou čtyři střelby. Nejprve dvě v leže a pak dvě vestoje. Za každou chybu bude následovat jedno trestné kolo, které měří 150 metrů.

Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2018 – ZOH Pchjongčchang

11:10 hod 12 .2. 2018

Největšími favoritkami na medaile jsou ty závodnice, kterým se povedl předvčerejší sprint. Ale občas se stane, že i někdo ze zadních pozic vylétne výsledkovou listinou hodně nahoru. Hodně se bude rozhodovat na střelnici. Hlavní favoritkou na zlatou medaili bude Němka Laura Dahlmeierová, která zvládla skvěle sprint a dojela si čistou střelbou pro zlato. Díky tomu dnes bude startovat s náskokem 24,2 sekundy na druhou Norku Marte Olsbuovou. Ta se ale mezi největší favoritky na medaile nepočítá, musela by zopakovat svůj překvapivě dobrý výkon ze sprintu. Jako třetí do závodu vyběhne Veronika Vítková, jejímž cílem bude stupně vítězů udržet a rozhodně to je v jejích silách. Ze zadních pozic pak budou útočit Darja Domračevová, Anastasia Kuzminová, Dorothea Wiererová a Kaisa Mäkäräinenová. Nebezpečná bude také třeba Francouzka Marie Dorinová Habertová, která vyjede na trať jako čtvrtá a je velice dobrou biatlonistkou.

Kromě Vítkové se do stíhačky ze sprintu kvalifikovaly také Markéta Davidová, Jessica Jislová a Eva Puskarčíková.

BIATLON – Ženy – stihací závod na 10 km, Sleduj živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.