Biatlon – SP – stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen ŽIVĚ

Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2017 – Östersund

14:45 hod 9 .12. 2017

V zatím jediné odjeté stíhačce slavila vítězství Němka Denise Herrmannová, která zvítězila minulý týden ve švédském Östersundu před Francouzkou Brausazovou a Norkou Olsbuovou. Právě Olsbuová bude mít z těchto tří závodnic v sobotu nejlepší výchozí pozici, když si v pátek vyjela 13. místo.
Nesmíme zapomenout ale ani na další závodnice. Na zaváhání soupeřek vepředu budou čekat Wiererová, Vita Semerenková, Makarainenová a další.
Jak výsledky pátečního sprintu naznačují, s nejlepší výchozí pozici do stíhačky vyjede Běloruska Darja Domračevová a Slovenka Anastasia Kuzminová, která ztrácí sice přes 20 sekund, ale oproti své soupeřce musela jet jedno trestné kolo. Běžecky jsou tak na tom obě biatlonistky na začátku sezony podobně a rozhodovat by měla střelnice.

stíhačka žen, 10 km

BIATLON – stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen Sleduj živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.