1.12 Biatlon – sprint žen, 7,5 km, Östersund ŽIVĚ

Zde můžete sledovat závody v Biatlonu

Biatlon 2017 – Östersund

17:15 hod 1 .12. 2017

Jelikož první dvě ženy z celkového pořadí sprintu v minulé sezoně Koukalová a Dahlmeierová do prvního podniku této sezony nenastoupí, musíme hledat favoritky jinde. Nabízí se například Finka Kaisa Mäkäräinenová, která má velice dobrý běh a loni skončila v hodnocení sprintu na třetím místě. Na dobré umístění mohou pomýšlet také nepříklad Denise Herrmannová, Darja Domračevová nebo Tiril Eckhoffová. Zapomenout nesmíme ani na Dorotheu Wiererovou a uvidíme co předvede nejlepší torjice z individuálního závodu – Skardinová, Solemdalová a Džimová.

Z českých závodnic má nejlepší formu Eva Puskarčíková, které se povedl jak její úsek ve smíšené štafetě, tak i individuální závod. Na začátku sezony má slušnou formu. Dobrého výsledku bychom se mohli dočkat také od Veroniky Vítkové. Té se štafeta střelecky nepovedla, v individuální závodě už to bylo z její strany lepší.
 

sprint žen, 7,5 km

BIATLON – závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Oslo Sleduj živě zde

 

Sport dnes

Sport-dnes.cz vám přináší širokou nabídku živých přenosů a HD STREAMŮ ze všech oblíbených sportů a zemí. Prostřednictvím našeho webu tak nyní můžete z pohodlí vlastního domova sledovat ty nejlepší zápasy ve fotbale, hokeji, tenise, basketbale ale třeba i turnaje v golfu nebo šipkách a to vše v té nejvyšší kvalitě. Největší nabídku živých přenosů najdete v sekci FOTBAL, kde můžete sledovat přenosy utkání ze všech nejoblíbenějších evropských fotbalových soutěží jako je anglická PREMIER LEAGUE, německá BUNDESLIGA, španělská LA LIGA nebo italská SERIE A a nechybí tu samozřejmě ani dvě nejprestižnější mezinárodní klubové soutěže LIGA MISTRŮ a EVROPSKÁ LIGA. V hokejové sekci si můžete naživo vychutnat zápasy ČESKÉ i SLOVENSKÉ ligy, stejně jako utkání dvou nejlepších hokejových soutěží světa - kanadskoamerické NHL a ruské KHL.